Garsi moteris įkūnijo „The Roop“ lyderį Vaidotą Valiukevičių: ar atpažinote ją?

Katažina Zvonkuvienė įkūnijo Vaidotą Valiukevičių / Dovydo Beržinio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Garsi dainininkė TV šou „Muzikinė kaukė“ įkūnijo „The Roop“ lyderį Vaidotą Valiukevičių: ar atpažinote, kam taip gerai pavyko įsijausti į patikėtą vaidmenį?

Katažinos gyvenime netrūksta iššūkių. Pasiryžusi dalyvauti BTV projekte „Muzikinė kaukė“ ji jau dainavo prancūzų, anglų, portugalų ir lietuvių kalbomis.

„Atsikėliau vieną rytą ir pagalvojau, kad tampu poliglote, jau susigiminiavau su visom kalbom. Šiaip labai faina, kur daugiau, jei ne „Muzikinėje kaukėje“ gali išbandyti save visapusiškai“, – pasakoja Katažina.

Katažina Zvonkuvienė/ Luko Bartkaus nuotr.

Šiam šeštadieniui ji ruošiasi labai atsakingai, nes burtai jai lėmė įkūnyti grupės „The Roop“ lyderį Vaidotą. Išvydusi, ką turės įkūnyti, Katažina pirmiausia išsigando, o tada ėmėsi darbo.

„Supratau, kad čia ne tas personažas, kur gali pasižiūrėti daug video, susidėti judesius, bendrą vaizdą, balsą ir įkūnyti. Šį „The Roop“ pasirodymą matė, gal net moka, visa Lietuva, todėl jis turėjo atrodyti idealiai. Čia buvo juodas darbas. Ne tas pasirodymas, kur turi laiko pagalvoti, čia viskas tiksliai tiksliai sustyguota.

Kadangi pasirodymai nufilmuoti, ne visur matosi subtilios detalės, pavyzdžiui, kokiu momentu ir kur Vaidotas padeda mikrofoną, kaip užbaigia vieną ar kitą judesį, todėl aš pirmiausia susirinkau visus įmanomus video, kur jie yra pasirodę ir nagrinėjau po sekundę, ieškojau vis kitų rakursų, kad pirmiausia susidėliočiau brėžinį. Na o tada jau buvo kita dalis, viską tiksliai išmokti“, – apie pasiruošimą pasakoja Katažina.

Katažina Zvonkuvienė įkūnijo Vaidotą Valiukevičių / Dovydo Beržinio nuotr.
Katažina Zvonkuvienė įkūnijo Vaidotą Valiukevičių / Dovydo Beržinio nuotr.

„Buvo momentų, kai niekaip nesuprantu, kodėl man nepavyksta, o tada išsiaiškinu, kad Vaidotas eina į kairę pusę, o aš noriu į dešinę, tada nespėju tinkamai pasisukti, pametu šokėjus ir judesį. Šakės, neviltis, liūdesys, o tada vėl stebėjimas, pamatau, kur suklydau ir viskas sprendžiasi. Tikrai nebuvo lengva“, – atvirauja Katažina.

Atlikėja projekte antrą kartą įkūnys vyrą. Paklausta, kuris buvo lengviau – Vytautas Šiškauskas ar Vaidotas, Katažina pripažįsta, kad kiekvieną personažą atkurti yra labai sudėtinga. Juolab, kad ji pati yra maksimalistė, pasiruošimui skirianti labai daug laiko.

Pirmiausia Katažina išsianalizuoja atlikėją, judesius, tuomet jo kūrinį, melodiją, kiekvieną natą, balso niuansus, o tada jau bando viską sujungti. Savaitė tam tikrai trumpas laikas. 

Katažina Zvonkuvienė įkūnijo Vaidotą Valiukevičių / Dovydo Beržinio nuotr.

„Man labai patinka grupė „The Roop“. Praėjusiais metais už juos sirgau ir linkėjau pergalės ne tik Lietuvoje, bet ir didžiojoje Eurovizijoje. Atsitiko, kaip atsitiko, todėl tikiuosi, kad šiemet jie atsigriebs dvigubai. Mes ir namuose klausome jų dainų.

Mūsų dukrai Kornelijai labai patinka naujoji jų daina „Discoteque“, vos kur išgirsta, šaukia, kad jos dainą groja. Man ta daina taip pat patinka, bet kadangi visą savaitę gyvenau su kūriniu „On fire“, tai šiuo metu man ši daina mielesnė. Su Kornelija esame pasidalinusios dainomis, ji visad primena, kad groja mano arba jos daina“, – juokiasi Katažina.

Katažina Zvonkuvienė įkūnijo Vaidotą Valiukevičių / Dovydo Beržinio nuotr.

Kartais prisilietus prie vieno ar kito dalyvio gali pasikeisti ir požiūris ar nuomonė į juos. Kas televizijos ekrane ar scenoje kartais atrodo lengvai padaroma, pačiam pabandžius tai padaryti paaiškėja, kad viskas yra žymiai sudėtingiau.

„Labai tiksli choreografija, specifinis balso tembras ir Vaidotas juk vyras, man bus labai sudėtinga, bet pabandysiu pasirodyti geriausiai, kaip tik galiu. Tris minutes šokti, dainuoti ir viską padaryti idealiai tiksliai... Gal truputį per daug... Bet smagu. Bus tikras šou, tą tai pažadu! Ir labai palaikau kompaniją, tikiuosi, šiemet jie parodys, ką gali, linkiu didžiausios sėkmės didžiajame Eurovizijos konkurse!“ – sako Katažina.

Įspūdingas Katažinos įsikūnijimas į grupę „The Roop“ jau šį šeštadienį projekte „Muzikinė kaukė“, 19.30 val., per BTV.

Katažina Zvonkuvienė „Muzikinėje kaukėje“ (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau