Garsi Lietuvos dainininkė virto Nicki Minaj

Gabija Lokytė virto Nicki Minaj/Dovydo Beržinio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-07 20:34
„Muzikinėje kaukėje“ šį šeštadienio vakarą – itin seksualus įsikūnijimas į ekstravagantišką reperę Nicki Minaj. Atlikėja garsėja ne tik hitais tapusiais kūriniais ar nuogą kūną atveriančiais sceniniais kostiumais, bet ir įspūdingais kūno linkiais. Plastikos chirurgų suformuotą Nicki Minaj užpakalį „pasimatavusi“ Gabija Lokytė laidoje „Muzikinė kaukė“ sakys, kad tai netikėta bet įdomi patirtis. „Patogu labai, galėčiau kristi ir net nepajausčiau“, – juokaus ji.

Kalbinama laidos vedėjo, G. Lokytė pripažins, kad šis pasirodymas – tikras išbandymas. „Visus atlikėjus, kuriuos turėjau prieš tai įkūnyti, aš prijaučiau. Bet su Nicki man buvo šiokia tokia antipatija. Aš tiesiog jos nejaučiu kaip atlikėjos ir dar ta daina...“, - nusivylimo iškritusia korta neslėps dainininkė. Visgi Gabija priėmė iššūkį ir šeštadienio vakarą laidoje pasirodys gerokai pasikeitusi.

Gabija Lokytė virto Nicki Minaj/Dovydo Beržinio nuotr.
Gabija Lokytė virto Nicki Minaj/Dovydo Beržinio nuotr.

Projekto stilistai atkartos vieną Nicki Minaj sceninių kostiumų – seksualų apdarą, išryškinantį visus kūno linkius. Siekiant priartėti prie garsios reperės išvaizdos, G. Lokytei bus dirbtinai padidintas užpakalis. Mergina atrodys išties įspūdingai. „Tu nėrei į šitas aplinkybes, kurios mūsuose nėra priimtinos – mus čia greitai visus į bažnyčią nuvarys. Aš tave sveikinu, čia buvo visai gerai“, - pasirodymą vertins režisierius Vytenis Pauliukaitis.

Tiesa, „Muzikinės kaukės“ komisijos naujokui Džiugui Siaurusaičiui pasirodyme pritrūks seksualumo. „Ne ten akcentai dedami. Tu daugiau dėmesio skyrei artikuliacijai teksto, o elgeisi kaip mokinukė. Ta moteris scenoje yra nagla kaip velnias. Ir ji daro seksualinės potekstės judesius, kurių aš čia nemačiau“, - tikins aktorius. Kaip G. Lokytę įvertino kiti komisijos nariai, paaiškės jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 val. per BTV.

Naujausi straipsniai