Garsi kultūristė Rene Campbell: „Raumenys – didelė mano asmenybės dalis“

Rene Campbell / Facebook nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-24 17:20
Pamažu niveliuojantis riboms tarp vyriškumo ir moteriškumo, keičiasi ir grožio samprata. Žymi kultūristė 38-erių Rene Campbell yra kitokio grožio ambasadorė. „Raumenys man teikia daug pasitikėjimo savimi, nuostabu, kad galima suderinti tokį kūną ir moteriškumą“, – nekart pabrėžė ji.

Savo feisbuko paskyroje Rene Campbell turi beveik 36 tūkst. sekėjų. Dauguma giria kiekvieną jos įkeliamą nuotrauką, žavisi ištreniruotu profesionalios sportininkės kūnu, tačiau yra ir tokių, kurie svarsto, ar moteris turėtų taip atrodyti ir net... ar tai dar moteris? Tai natūralu – kitaip atrodantys žmonės visuomet sulaukia susidomėjimo ir nebūtinai visada tik malonaus.

Galima diskutuoti, gražu tai ar ne, sveika ar nelabai, tačiau jeigu žmogus gerai jaučiasi, jam patinka tai, kaip atrodo ir ką daro, matyt, tai ir yra svarbiausia. O Rene yra patenkinta savo išvaizda daug labiau nei prieš dešimtmetį.

Anksčiau Rene buvo sportiška ir labai liekna, nešiojo S dydžio drabužius. Daugybę metų ji reguliariai dalyvavo triatlono varžybose, taip pat buvo ilgų distancijų bėgikė. Moteris bijojo žmonių, nepasitikėjo savimi ir blogai jautėsi.

Viskas pasikeitė, kai profesionali sportininkė apsilankė kultūrisčių varžybose. Jėga, galia – kultūrizmas moterį tiesiog pakerėjo ir ji suprato, kad būtent taip nori atrodyti. Rene atrodė nuostabu, kad galima suderinti tokį kūną ir moteriškumą.

Pasižiūri į veidrodį ir pagalvoji: „O, Dieve, aš šiandien atrodau labai maža.“

Rene pradėjo formuoti kūną iš naujo. Deja, viskas nebuvo vien tik šviesu – ilgainiui  jai išsivystė mums dar mažai žinoma liga bigoreksija. Tai anoreksijos priešingybė: anoreksijos kankinami žmonės stengiasi palaikyti kuo mažesnį savo kūno svorį, kad taptų kone nepastebimi, o bigoreksijos atveju kūnas didinamas raumenų sąskaita ir tai tampa manija. „Pasižiūri į veidrodį ir pagalvoji: „O, Dieve, aš šiandien atrodau labai maža“, – kultūristė yra prisipažinusi „The Guardian“.

Moteriai buvo kilę sveikatos sutrikimų, nes kūnas nepajėgė atlaikyti tokio streso, fizinio krūvio ir valgymo siekiant palaikyti raumenų masę. Rene dėl to teko atsisakyti svarbių varžybų. Dabar moteris jaučiasi gerai.

 
Renecampbell.net nuotr.
Renecampbell.net nuotr.

Iš Jungtinės karalystės kilusi Rene Campbell nuo 2008-ųjų, kuomet pradėjo kultūristės karjerą, laimėjo ne vienerias varžybas, yra daugybės Europos bei pasaulio čempionatų prizininkė.

Būdama vidutinio ūgio, profesionali kultūristė sveria 88 kg. Didelį jos kūno procentą sudaro raumenys. Kad taip atrodytų, moteriai tenka ne tik kasdien po dvi valandas sportuoti ir vartoti daugybę maisto papildų, bet ir laikytis griežto mitybos režimo.

Pavyzdžiui, per dieną ji turi suvalgyti kilogramą vištienos filė. Kad tiek įveiktų, mėsą padalija į penkias porcijas ir valgo kas tris valandas. Apskritai, jei ne sportuoja ir ne miega, Rene valgo – sveiką, baltymingą maistą. Dienos norma – 4200 kcal., t. y. perpus daugiau, nei paprastai rekomenduojama fiziškai aktyviai moteriai.

#femalemuscle#musclegirl#amazonians#fbb#femalebodybuilder#sexymuscle#glutes#quads#power

A photo posted by Rene (@renecampbell) on

„Kultūristo gyvenimas reikalauja daug pasiaukojimo. Reikia sugaišti daug laiko ruošiant maistą ir papildus. Jau pripratau prie to, kad daug valandų skiriu pirkiniams, planavimui, maisto svėrimui ir ruošimui“, – savo puslapyje „Renecampbell.net“ rašo kultūristė.

Taip atrodančiai moteriai rasti vyrą – sunku. O dar sunkiau, kad tas vyras norėtų ir gebėtų prisitaikyti prie jos dienotvarkės.

Kai visas dėmesys sutelktas į kūno formavimą, nenuostabu, kad asmeniniam gyvenimui nelieka laiko. Rene prieš trylika metų išgyveno skyrybas, turi du sūnus.

Prieš beveik ketverius metus „Dailymail.co.uk“ ji yra prisipažinusi, kad taip atrodančiai moteriai rasti vyrą – sunku. O dar sunkiau, kad tas vyras norėtų ir gebėtų prisitaikyti prie sudėtingos jos dienotvarkės, mėgtų sportą. Taigi kol kas moteris teigia esanti ištekėjusi už kultūrizmo.

Renecampbell.net nuotr.
Renecampbell.net nuotr.

Kultūrizmas jai – savotiška meditacija, kai visi dienos rūpesčiai lieka užmaršty. Tai tiesiog tapo gyvenimu ir kitokio jo Rene neįsivaizduoja. „Raumenys – didelė mano asmenybės dalis“, – „The Guardian“ reziumavo garsi kultūristė.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai