Garsenybių trūkumai: milžiniškos Paris Hilton pėdos, spuoguota Katy Perry oda, šeši Halle Berry pirštai

Paris Hilton, Katy Perry, Halle Berry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-17 18:19
Galime tik pasiguosti, kad ir ekrano dievaičiai nėra tobulybės. Tačiau fiziniai trūkumai garsenybėms nesutrukdė padaryti stulbinančių karjerų. Vieni savo trūkumus yra linkę slėpti, o kiti, atvirkščiai, jais didžiuojasi ir vadina savo išskirtiniu bruožu.

Sealas

Britų dainininko veidą vagojantys randai (vilkligės pasekmės) visiškai netrukdo kūrybai – jį tiesiog dievina gerbėjai, o autoritetingos komisijos negaili komplimentų ir su didžiausia pagarba skiria muzikinius apdovanojimus. Belieka priminti, kad Sealas buvo užkariavęs vienos iš gražiausių pasaulio moterų Heidi Klum širdį. Panašu, kad randuotas veidas tapo Sealo vizitine kortele.

Julia Roberts

Šios aktorės burna – neproporcingai didelė, ir tikras estetas pasakytų, jog tai tikrai nėra labai gražu. Aktorius Hugh Grantas, kuriam teko filmuotis su Julia viename iš filmų, pajuokavo, kad bučiuojantis su ja, galima išgirsti, kaip skamba aidas. Tačiau būtent dėl plačios šypsenos J.Roberts pamilo ne vienas gerbėjas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Adrienas Brody

Vienas iš talentingiausių Holivudo aktorių 1999 m. juostos „Semo vasara“ filmavimo metu susilaužė nosį. Tačiau Adrienas nusprendė nesikreipti į plastinės chirurgijos specialistus, kadangi pagalvojo, jog tokia nosis gali tapti išskirtiniu bruožu. Kad ir ką bešnekėtų vadinamieji estetai, netaisyklingi veido bruožai (tame tarpe ir didžiulė nosis), gilios, išraiškingos ir liūdnos akys bei didžiulis talentas niekam neleidžia suabejoti – A.Brody unikalus.

Alanas Rickmanas

Neįprastu būdu savo trūkumu pasinaudojo „Hario Poterio“ žvaigždė. Šis britų aktorius turi įgimtą žandikaulio defektą ir dėl to jam iškildavo nemažai kalbos problemų. Visi puikiai žino, kad aktoriui kalba – ypač svarbu, dėl to Alanui teko susigalvoti savotišką kalbėjimo manierą ir dabar jo gerbėjai svaigsta nuo švelnaus aksominio Alano balso tembro. Specialistai teigia, kad jo balsas – vienas iš gražiausių aktorių balsų visame pasaulyje.

Tina Fey

Sakoma, kad randai puošia tik vyrus, todėl aktorė visuomet po storu grimo sluoksniu stengiasi paslėpti ant dešiniojo skruosto esantį randą. Iš kur jis atsirado, aktorė niekada niekam nėra pasakojusi. Nors dėl savo trūkumo Tina nėra mažiau mylima gerbėjų, tačiau pozuodama fotografams ji dažniausiai stengiasi pasisukti šonu.

Paris Hilton

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šiai didžiulių turtų paveldėtojai, rodos, gyvenime nėra dėl ko jaudintis. Ji sugeba net ir savo defektą panaudoti lyg privalumą. Jos užkritęs dešinysis vokas tapo Paris vizitine kortele. Kalbama, kad taip nusileisti akies vokas galėjo dėl nesėkmingai atliktos plastinės operacijos arba dėl nuolatinio piktnaudžiavimo kontaktiniais lęšiais. Visi puikiai žino, kad Paris nuo gimimo rudos akys tampa  vaiskiai mėlynos tik dėl to, kad ji – didžiulė spalvotų lęšių mėgėja. Nereikia pamiršti ir kito gražuolės trūkumo – ji avi 43 dydžio batelius.

Whoopi Goldberg

Ar pastebėjote, kad ši puiki aktorė neturi antakių? Kalbama, jog anksčiau Whoopi labai vargdavo pešiodama savo be galo tankius tamsius antakius, stengdamasi suteikti jiems plono siūlelio formą. Tačiau kovodama su savo natūralia antakių linija ji šiek tiek persistengė ir pažeidė plaukelių šaknis. Taip antakiai pradėjo augti ne ištisa linija, bet padrikai. Tuomet aktorė ir nusprendė, kad geriausiai juos visiškai išnaikinti.

Megan Fox

Aktorė nuolat slepia savo rankas, niekam neleisdama jų nei filmuoti, nei fotografuoti iš arti. Reklamose, kur turi matytis rankos, Megan paprastai keičia dublerė. Ir tikrai ne be reikalo. M.Fox pirštai nuo gimimo yra deformuoti, tai vadinama brachtidaktilija arba trumpapirštyste. Nykštys auga ir vystosi žymiai lėčiau nei kiti pirštai ir tai gerai matosi ant nagų, kurie atrodo ne visai išsivystę.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vanessa Paradis

Šios aktorės dėka dauguma moterų nebesiveržia pas odontologą, kad panaikintų tarp priekinių dantų esantį tarpą. Niekas nedrįsta ginčytis, kad švarplė Vanessai suteikia ypatingo žavesio ir individualumo. Mados pasaulyje daugybė garsių dizainerių ir specialistų žavisi šiuo smulkiu garsios moters defektu ir teigia, kad šiandien toks tarpelis tarp dantų asocijuojasi su ypatingu seksualumu. O ortodontai jį ligi šiol vadina sąkandžio defektu.

Lily Allen

Vos tik pasitaikius progai dainininkė nė kiek nesidrovėdama visiems pasakoja, jog turi trečią spenelį. Lily netgi teigia, jog kai prie jo kas nors prisiliečia, šis sustandėja. Allen ne tik pasakoja, bet kartais jį ir pademonstruoja. Medikai teigia, jog panaši genetinė klaida pasireiškia maždaug vienai moteriai iš penkiasdešimties, o vizualiai atrodo tiesiog kaip didelis apgamas.

Kate Bosworth

Šios gražuolės akys – skirtingų spalvų. Sako, kad tie, kas pirmąkart iš arti pažvelgia Kate į akis, iškart pagalvoja, jog gražuolė namie supainiojo spalvotus kontaktinius lęšius. Tačiau ji tokia gimė – viena jos akis ruda, o kita – žydra. Tokia ypatybė dažna gyvūnų tarpe, pvz., tarp kačių, šunų, arklių.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Katy Perry

Katy prisimena, jog spuogai ją ėmė kankinti nuo pat paauglystės, o dabar jos oda yra išvagota randais, kurie liko po spuogų spaudymo. Dainininkė savo nelygios odos labai gėdijasi ir visuomet ją tepa pudra bei kruopščiai maskuoja toniniu kremu. Tačiau net ir šis trūkumas nesutrukdė dainininkei tapti reklaminiu kosmetikos veidu.

Halle Berry

Populiariausių žurnalų leidėjai beveik kasmet šią aktorę įtraukia į gražiausių planetos moterų sąrašus. Tačiau ir šios gražuolės išvaizda ne tobula, mat ant vienos jos kojų puikuojasi net 6 pirštai. Gydytojai teigia, jog tai – gana reta anomalija, pasak statistikos, taip nutinka vienam žmogui iš 5000. Paprastai papildomas pirštelis gana lengvai pašalinamas chirurginiu būdu, tačiau Halle nepanoro to daryti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai