Garsenybių gautos dovanos: žiedas su deimantu, automobilis ir net magistro studijos

Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-03 14:09
Manote, kad vyrai moterims būna dosnūs tik per Kalėdas, gimtadienius ir Moters dieną? Vasaros karščiu alsuojanti TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ įrodys, kad Lietuvos garsenybės ir pramogų verslo atstovai negaili savo mylimųjų ir draugų dovanoms nei pinigų, nei laiko, nei fantazijos.

Andrius Šedžius savo žmonai Monikai padovanojo prabangų automobilį, Ingą Stumbrienę vyras dažnai palepina prabangiomis kelionėmis, Rytis Žvagulis mylimajai Eglei Jakštytei neseniai įteikė 200 raudonų rožių, Deivydas Zvonkus mylimajai Katažinai parūpino skrydį privačiu lėktuvu, Simas Jasaitis žmonai Oksanai užmovė dešimtis tūkstančių litų kainuojantį žiedą su deimantu.
 
Tiesa, tikras dovanų karalius, pasak „Žvaigždžių dešimtuko“ skaičiuotojų, – aukštuomenės atstovas Žilvinas Grigaitis. Jis savo žmonai Elei ką nors mielo dovanoja bent kartą per savaitę.

„Elė yra labai išlepinta, nes dar tuomet, kai dirbo modeliu Niujorke ir Amsterdame, gaudavo iš gerbėjų prabangių dovanų, taigi ją nustebinti labai sunku. Bet aš stengiuosi, ir esu ne kartą ją nustebinęs. Ji sako, kad mano dovanotas žiedas jai buvo tikrai įspūdingas. Aš pats labai dažnai gaunu įdomių dovanų – antikvarinių daiktų, retų aksesuarų, papuošalų – tai parodo man brangių žmonių santykį su manimi, tai, kad jie mane gerbia ir myli“, – pasakoja Ž.Grigaitis.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

„Labai nemėgstu pirkti ir ieškoti dovanų, tai toks sunkus darbas, beje, ir neapmokamas“, – juokauja aktorius, TV3 serialo „Inspektorius Mažylis“ žvaigždė Marius Jampolskis. „Man geriausia dovana yra kelionė. Galima sakyti, kad viską, ką uždirbu, aš išleidžiu kelionėms. Nemanau, kad dovanoti mylimai moteriai automobilį yra geras sprendimas. Juk tai bendras turtas. Kai suges tavo mašina, imsi žmonos. Tai kokia čia dovana, jei ja pats naudosies?“ – stebisi Marius.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

„Man niekas negalėtų padovanoti automobilio. Žinau, kad vyras tokios staigmenos niekada nepadarys, nes aš pati turiu viską išsirinkti, įsitikinti, kad tinka visi „tiuningai“ iki smulkmenų“, – juokiasi grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė. „Man patinka žmonės, turintys fantazijos, mokantys nustebinti. Štai ir Oksanai Simas gerą dovaną padovanojo – magistro studijas. Mūsų Oksanėlė labai uoliai mokėsi, nuolat keliaudavo knygas skaitydama, taigi, manau, ji laiminga, gavusi iš vyro dovanų išsilavinimą“, – sako V.Jakutienė.

Kokia dovana gera, o su kokia galima apsijuokti prieš visus? Visi atsakymai jau šį antradienio vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai