Garsenybės susivienijo: „Už kiekvieną vaiką“

Koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-14 20:31
Spalio 14 d. į Vilniaus lokomotyvų depą rinkosi pramogų pasaulio grietinėlė. Šį kartą jie skyrė savo laiką renginiui, vainikavusiam UNICEF gerumo misiją Malavyje.

Projektą globoja Jos Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Renginyje sukrečiančiomis patirtimis dalijosi iš Malavio grįžę dainininkai Justė Arlauskaitė-Jazzu, Donatas Montvydas, kunigas Ričardas Doveika ir UNICEF Geros valios ambasadorė, aktorė Virginija Kochanskytė.

Renginį vedė specialiai dėl jo iš Paryžiaus grįžusi Giedrė Rusytė bei elegantiškasis Vytautas Rumšas. Svečius taip pat linksmino ir „Legendinės legendos“ – Inetos Stasiulytės ir Aisčio Mickevičiaus įkūnyti Džilda ir Orestas Vaigauskai.

Labdaringo renignio metu, kurį tiesiogiai transliavo TV3 televizija buvo galima džiaugtis Donato Montvydo, Justės Arlauskaitės-Jazzu, Monikos Liu, Mango, Monikos Pundziūtės-Monique ir Vaido Baumilos bei daugelio kitų pasirodymais. Renginio metu nuskambėjo ir Erikos Jennings kūrinios „Truth“ premjera.

„Šiemet Unicef misijoje labai gražiai susivienijo patirtis ir jaunystė. Patirtis ateina iš aktorės Virginijos Kochanskytės ir kunigo Ričardo Doveikos. Jaunystei atstovauja Justė Arlauskaitė - Jazzu ir Donatas Montvydas. Būtent šie žmonės, kuriuos vienija beribė atjauta ir žmogiškumas, šou suteiks ypatingą aurą“, - tvirtino Unicef Lietuva vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė - Staniulėnė.

Jautrioji J. Arlauskaitė - Jazzu atskleidžia, kad Unicef misija į Malavį jai buvo ypatinga, tad atlikėja nori įkvėpti kuo daugiau žmonių. „Tik dėl tokių patirčių verta gyventi, tik dalindamiesi mes įprasminsime save ir buvimą šiame pasaulyje. Susivienykime kilniam tikslui – kuo daugiau sielų išgelbėsime, tuo garsiau skambės žmogiškumo ir gėrio simfonija. Lai skamba mūsų sielos“, - abejingais nelikti kviečia J. Arlauskaitė - Jazzu. Kunigas Ričardas Doveika paramą Afrikos vaikams linki paversti savo kasdienybe: „Tegul tie paaukoti keletas eurų per mėnesį būna ne prestižo, ne garbės, ne vienkartinės pagalbos ar tik labdaros renginio reikalas. Tegul tai tampa mūsų kasdienybės alsavimu, neatskiriama mūsų kvėpavimo dalimi... Su vos 10 centų per dieną, tik 3 eurais per mėnesį, Malavio vaikai turės ateitį“, - tvirtina R. Doveika.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai