Garsenybės pasinėrė į prabanga alsuojantį Marakešo nakties vakarėlį

Žilvinas Grigaitis, Asta Valentaitė ir Mantas Petruškevičius, Solveiga Mykolaityė, Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-05-20 21:44
Penktadienio vakarą stilingi sostinės naktinio gyvenimo gerbėjai buvo pakviesti į spalvingą Marakešo nakties teminį vakarėlį. Taip vasaros sezono atidarymą atšventė senamiestyje įsikūręs naktinėtojų mėgstamas baras.

„Leisk gyvenimui tave stebinti“ – tokiu šūkiu pasidabinęs „Glory Bar by Stikliai“ vakarėlis šiemet buvo įkvėptas itin spalvingų Rytų bei Maroko turgaus kultūrinių akcentų.

Surinko gausybė svečių. Tarp 200 pakviestųjų buvo galima išvysti ir garsių žmonių. Renginyje pasirodė vakaro šeimininkai Romas Zakarevičius, Anna Ciupij su Aleksandru Ciupijumi, taip pat Mantas Petruškevičius, Rasa Arlauskienė, Marija Palaikytė, Indrė Kvedarienė, Šorena, Solveiga Mykolaityė, Anžela Adamovič su Žygimantu Geču, Asta Valentaitė, Vaida Jasaitienė, Justina Stambrauskaitė, Žilvinas Grigaitis ir daugelis kitų.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Renginio svečiai galėjo paragauti įvairių Maroko virtuvės patiekalų. O dekoracijos spinduliavo spalvomis – erdvė dekoruota vien šiam renginiui užsakytais, marokietiškais kilimais, 400 kilogramų vaisiais, o kvapą užtikrino eteriniai aliejai.

Šventės dekoru rūpinosi stilistas Mantas Petruškevičius.

Žmonės.lt jis pasakojo, kad tokią šventę papuošti nėra sunku. Tereikia įkvėpimo, kurio Mantas tikrai turi.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Maroko tema mane užveža, tereikia tik įsijausti. Man dabar vasara, tad norėjosi pažaisti su spalvomis ir iškristi iš tų vadinamų rėmų. O vasarą neapsiribosiu poilsiu Lietuvoje, patinka ir pakeliauti“, – teigė M.Petruškevičius.

Renginyje apsilankęs Žilvinas Grigaitis sakė, kad labai laukia artėjančios vasaros, kurios metu stengsis kuo daugiau pailsėti.

„Vasara man visuomet siejasi su Lietuva ar su Europa. Australišką sezoną tokiu metu keičiu su europietišku. Bet tik Palangoje neužsisėdžiu. Tenka būti ir Prancūzijoje, Ispanijoje. Vis dėlto, vasaros Lietuvoje yra nuostabios, tad jas leidžiu ir lietuviškame pajūryje“, – pasakojo Ž.Grigaitis.

Modelis Solveiga Mykolaitytė pripažino, kad vasarą dažniausiai tenka dirbti, tačiau šiemet stengsis ir pailsėti.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Visą laiką sakau, kad vasarą atostogausiu, bet niekada nepavyksta, nes esu darboholikė. Šią vasarą labai norėčiau praleisti Lietuvoje. Noriu gulėti prie ežero, mėgautis saule ir lietuviško miško kvapu“, – apie planus kalbėjo S.Mykolaitytė.

O štai atlikėja Anžela Adamovič vasarą ruošiasi praleisti keliaudama. „Ir dirbsime, ir koncertuosime, bet tikrai daug keliausime. Vasariškos tradicijos – darbas“, – juokėsi A.Adamovič.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Asta Valentaitė Žmonės.lt teigė, kad didžiąją dalį praleis Lietuvoje, tačiau neatsisakys ir kelionių į užsienį.

„Dar nespėjau pagalvoti apie vasaros planus, bet leisiuosi į pajūrį. Galbūt į pietų Prancūziją, Ispaniją, Ibizą. Ten turiu draugų, galbūt vyksiu pas juos“, – teigė ji.

Justina Stambrauskaitė vasarą poilsį renkasi Lietuvoje, nes į šiltuosius kraštus galima nuvykti ir žiemą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Turiu suknelių nuomos verslą, todėl vasarą bus labai daug darbo. Kad ir kaip bebūtų, stengsiuosi ir pailsėti, tačiau poilsį renkuosi Lietuvoje, juk toks puikus oras čia! Į užsienį saulės ieškoti vykstu tuomet, kai Lietuvoje būna ruduo ar žiema“, – Žmonės.lt pasakojo Justina.

Kodėl Marokas?

Viena karščiausių pasaulio tendencijų, pasak penktadieninio vakarėlio organizatorių, šiuo metu yra rytietiškų ir europietiškų kultūrų derinys. Skoningai sudėti akcentai visus svečius nukėlė į tikrą naktinį Maroko turgaus šėlsmą, čia skambėjo specialiai renginiui paruošta muzika, o atmosferą kaitino artistų pasirodymai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai