Garsenybės palydėjo į paskutinę kelionę mūsų laikmečio genijų Stepheną Hawkingą

Stephenas Hawkingas palydėtas į paskutinę kelionę / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-31 16:39
Paskutinę kovo dieną į paskutinę kelionę išlydėtas kosmologas, fizikas ir vienas šviesiausių XXI amžiaus protų Stephenas Hawkingas. Už kovo 14 d. mirusį genijų mišios buvo laikytos Didžiojoje Šv. Marijos bažnyčioje Kembridže.

Vienas pirmųjų į pamaldas atvykusių gedinčiųjų – aktorius Eddie Redmayne'as, filme „Visko teorija“ („The Theory of Everything“) įkūnijęs patį Stepheną Hawkingą. Bažnyčioje buvo galima pastebėti filme taip pat vaidinusią Felicity Jones.

Paskutinę pagarbą fizikui atidavė ir grupės „Queen“ gitaristas Brianas May, modelis Lily Cole, komikas Dara O'Briainas, televizijos laidų vedėja Charlotte Hawkin. Ištisas valandas prie bažnyčios budėjo minia Stepheno Hawkingo gerbėjų.

Nors fizikas viešai skelbėsi esantis ateistas, jo šeima nutarė atsisveikinimą surengti bažnyčioje. Tradicinės mišios, jų nuomone, suteikė progą visiems artimiesiems ir bičiuliams deramai atsisveikinti su Stephenu Hawkingu.

Amžino poilsio mokslininkas atguls Vesminsterio vienuolyne, greta kitų didžiųjų žmonijos protų – Isaaco Newtono ir Charleso Darwino.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama