„Gangnam style“ užkrėtė Didžiąją Britaniją – vaizdo klipas su „jojiko“ šokį trypiančiais mokytojais tapo internetine sensacija

Jorkšyre gyvenantys mokyklos darbuotojai sušoko „Gangnam style“ / Youtube.com stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jorkšyre esančios „Tadcaster Grammar School“ (liet. „Tadkasterio gramatikos mokykla“) mokyklos darbuotojai taip pat neatsilaikė iš Pietų Korėjos kilusio reperio Psy dainos „Gangnam style“ kerams ir sukūrė savo vaizdo klipą. Jame jie ne tik šoka jau legendomis ir mitais apipintą „jojiko“ šokį, bet ir adaptavę žodžius anglų kalbai dainuoja apie savo mokyklą. O toks šmaikštus, „Tad Gram Style“ pavadintas klipas netruko tapti internetine sensacija.

Tadkasterio miestelio mokyklos darbuotojai savo vaizdo klipą pirmą kartą pristatė šį šeštadienį per BBC rengtą gerumo akciją „Children in Need“ (liet. „Pagalba vaikams“). Tačiau į internetinę svetainę Youtube.com patekęs vaizdo klipas netruko išplisti visame internete.

Daina, kuri kur kas panašesnę į pamfletą pagal Psy muziką, yra apie Jorkšyre vyraujančią kultūrą. „Labas Jorkšyro pudinge! Karšta! Karšta! Karšta! Karšta! Mes gyvename Tad Gram stiliumi, – bekąsdamas pudingą pašiepiančiai dainuoja anglų kalbos mokytojas Adamas Dawsonas. – Mes esame iš Jorkšyro, pudingo ir arbatos gimtinės... Tariamai“.

Per vieną parą šis vaizdo klipas susprogdino žiūrimumo bombą  – jį spustelėjo virš 120 tūkst.  vartotojų. A.Dawsonas portalui Orange.co.uk sakė, jog tokio vaizdo klipo populiarumo nei jis, nei visa kūrybinė komanda nesitikėjo.

O dabar išmušė jūsų valanda – pasižiūrėkite mokytojų sukurtą vaizdo klipą „Tad Gram Style“  ir nepamirškite jo įvertinti komentaruose:

Skaitykite daugiau