Galvos smegenų operaciją išgyvenusi mergina – „Gucci“ kolekcijos žvaigždė

Olga Zapivokhina / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-22 08:00
Trapi 22 metų mergina iš Rusijos, Nižnij Novgorodo, visiškai netinkamo mados pasaulyje ūgio – 165 cm, tapo viena svarbiausių mados namų „Gucci“ rudens bei žiemos kolekcijos pristatyme. Iki šiol Olga Zapivokhina su modelio darbu neturėjo nieko bendra.

Į merginą mados pasaulis atkreipė dėmesį, kai jos draugas, vienos modelių agentūros skautas (tas, kuris ieško modelių), nufotografavo Olgą ir nusiuntė nuotraukas „Gucci“ modelių atrankos vadybininkams. Nieko nebūtų keisto, tačiau jaunuolis Olgą fotografavo...ligoninėje. Jos galva buvo nuskusta plikai ir dar ištepta briliantine žaluma. Ir tai ne cirkas ar teatras – Olga Zapovokhina turi rimtų sveikatos bėdų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau tai nesutrikdė mados namų „Gucci“ dizainerio Alessandro Michele.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Olgos tipažas tiko jo naujam fantasmagoriniam sumanymui. Jį įkvėpė 2016 m. italų režisieriaus Matteo Garrone juosta „The Tale of Tales“ – dizaineris bendradarbiavo su kino kūrėjais. Ruošdamas kolekciją ne tik siuvo drabužius – Romos manufaktūroje „Makinarium“, gaminančioje specialius kostiumus ir efektingus priedus filmams, užsakė nuostabą keliančių detalių ir savo pasirodymui. Taip podiumu žengė modeliai, besinešantys...savo galvą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tokiam makabriškam pasirodymui ligoninės motyvas, o ir pati Olga labai tiko.

Nepatvirtintais duomenimis, vyksta derybos dėl kito bendradarbiavimo momento – „Gucci“ reklaminės kampanijos, kurioje dalyvaus rusaitė.

Įdomu tai, kad Olga Zapivokhina – toli gražu ne nagą bijanti nusilaužti pupytė. Mergina didelėmis akimis turi puikų humoro jausmą – ji savo socialinėje paskyroje deda ir nuotraukas iš ligoninės, o dieną, kai buvo atlikta galvos smegenų operacija, vadina antruoju gimimu.

Ji net juokauja, kad visos ligos nuo nervų – josios taip pat.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai