„Galapagams“ naują programą ruošiantis MC Mesijus: „Į festivalį esu numynęs ir dviračiu“

MC Mesijus / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-03 12:36
Kūrybiškumas – itin reta vertybė. Tiems, kam atrodo, kad repo muzikos žanre daug čia ir neprikursi, MC Mesijus yra geriausias pavyzdys. Avantgardinio repo kūrėjas ir slam poezijos guru prieš metus pristatė antrąjį savo muzikinį albumą „Paskutinis repo albumas“, aplankė virš dvidešimties festivalių, šiais metais pelnė M.A.M.A. statulėlę ir pirmą kartą pasirodys muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai“ scenoje.

Tik portalui Žmonės.lt MC Mesijus, dar atsišaukiantis ir Žygimanto Kudirkos vardu, papasakojo apie savo festivalių patirtį bei jo gerbėjų laukiančias naujienas.

Praėjusiais metais Mesijus aplankė ne vieną dešimtį festivalių, o šią vasarą jo bagažas, rodos, dar padidės. Reperis tikino, kad festivalių gausa Lietuvoje – geriausias įrodymas, kad jų žmonėms reikia.

„Faktas tas, kad vasarą gamtoje leisti geriau. Tai, kad žmonėms jie patinka, geriausiai išduoda patys festivaliai, kurių Lietuvoje daugiau nei savaitgalių. O kol mūsų šalis nėra Manhetenas ir joje yra gamtos, kodėl gi neišlėkus į festivalį“, – svarstė jis.

Žinomas MC pasakojo, kad kiekvienas jo aplankytasfestivalis turėjo savotiško žavesio. Jis pabrėžė: svarbiausias aspektas vis tik, kad festivalyje netrūktų skirtingų erdvių.

„Svarbiausia, manau, kad festivalis nebūtų it vieno kambario butas. Kuomet esi uždaroje erdvėje, nors ir po atviru dangumi, turi būti daug visokiausių mažesnių erdvių, į kurias būtų galima „pabėgti“, kai trintis minioje atsibos“, – patirtimi dalinosi Ž. Kudirka.

Jis patikino, nors dviračio mieste nepaleidžia iš rankų, į festivalį mieliau važiuoja automobiliu. Tačiau, prisimena jis, kartą kitą teko riedėt ir dviračiu. „Kai važiuoji koncertuoti, reikia vežtis ir visą techniką, ir savo scenos parterį (praėjusią vasarą jis koncertavo su GARO – red. past.), tad dviračio mynt visai nesinori. Tačiau į festivalį esu nuvykęs ir dviračiu“, – juokėsi atlikėjas.

Festivaliui „Galapagai“ naują programą su muzikantu Munpauzn ruošiantis reperis turi ir dar daugiau staigmenų savo gerbėjams.

„Internete jau galima pasiklausyti ir nemokamai parsisiųsti mano ir Munpauzn mixtepe'ą. Be to, kartu su juo ruošiu ir naują EP albumą bei vaizdo klipą. Kokie jie bus ir, ką naujo pamatysite bei išgirsite – išduoti dar nenoriu, bet pristatymas laukia dar vasarą. Na, gerai... prasitarsiu, klipas bus apie miegamuosius rajonus ir kosmosą, o dainos užuomazgas galite išgirsti mixtape'o pabaigoje“, – šiek tiek detalių atskleidė reperis.

MC Mesijus kartu su Pushu, Lilu su Innomine ir reperiais „Tie Geresni“ muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai“ palaikys repo pulsą. Taip pat šiai muzikai neabejingus siūbuoti klubais privers kultinė švedų hip hopo grupė „Supersci“.

Rugpjūčio 1-2 dienomis festivalyje „Galapagai“ taip pat pasirodys pasaulinę šlovę pelnę rokenrolistai „The Baseballs“ (Vokietija), Margaret LIVE (Estija), „Curlykills“ (Estija), „Superskankers“ ir Okym Riim (Estija), „Digital Digital“ (Estija), „Bez Bileta“ (Baltarusija), „Krambambulya“ (Baltarusija), Leon Somov & Jazzu, Jurga, Markas Palubenka, „Keymono“, „Liūdni slibinai“, „Lemon Joy“, „Skamp“ ir kiti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai