Gaisrui niokojant Kaliforniją, Lady Gaga išskubėjo į prieglaudą

Lady Gaga apsilankė prieglaudoje / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-13 14:00
Lady Gaga, kurios namus neseniai nuniokojo siaubingas, visą Kaliforniją sukrėtęs gaisras, apsilankė „Raudonojo kryžiaus“ prieglaudoje. Moteris ten padėjo savanoriams ir bandė kelti dvasią nukentėjusiems vietiniams.

Atlikėja Lady Gaga tapo savanore. Kaliforniją niokojant siaubingam gaisrui, garsi moteris buvo evakuota iš savo namų Malibu. Sukrėsta tokių įvykių Lady Gaga prisijungė prie didžiulės savanorių grupės, padedančios nuo gaisro nukentėjusiems žmonėms. 

32-ejų metų žvaigždė negailėjo pinigų ir laiko. Moteris „Raudonojo kryžiaus prieglaudoje“ darbavosi drauge su visais savanoriais. 

„Mano meilė neturi ribų. Nors esame nepažįstami, bet myliu visus čia esančius. Suprantu, kad dabar širdį slegia rūpesčiai, bet jūs ne vieni“, – tokiais žodžiais Gaga kreipėsi į nukentėjusiuosius ir dirbančius prieglaudoje. 

Atlikėja visaip stengėsi praskraidinti jų dieną – dalijo dovanas, fotografavosi su ją dievinančiais žmonėmis ir uždainavo 98-erių metų senoliui. Moteris iš visų jėgų darė viską, kad savo apsilankymu nenuviltų kenčiančių piliečių.

„Esu nepaprastai dėkinga ugniagesiams ir visiems gelbėtojams. Tegu Dievas jus palaimina. rizikuojate savo gyvybe dėl mūsų, esate herojai“, – susijaudinusi kalbėjo Gaga. 

Kitos garsenybės taip pat reiškė nuo gaisro nukentėjusiems didžiulę užuojautą, juk dabar visa Kalifonija atrodo tarsi pragaras žemėje.

Dėl šio baisaus gaisro JAV mirė kelios dešimtys žmonių, o savo namus palikti turėjo apie 200 tūkstančių vietos gyventojų.

Iš garsių žmonių nukentėjo ne tik Lady Gag, bet ir daug kitų Malibu gyvenančių garsenybių.

Sekmadienį aktorius Gerardas Butleris dalijosi nuotrauka prie savo sudegusio namo.

„Po evakuacijos sugrįžau namo. Širdį draskantis laikas Kalifornijoje. Dėkoju ugniagesiams, gelbėtojams, drąsiems kovotojams. Kviečiu šiuos narsuolius vyrus ir moteris paremti“, – rašė G. Butleris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai