Gabrielius Vagelis pristato naują vaizdo klipą: „Daina – apie stiprius santykius, kurių nebėra“

Gabrielius Vagelis/ Paul Butkus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Aš visada žavėjausi Gabrieliaus sceniniu talentu. Šį kartą man buvo tiesiog gražu stebėti, kaip Gabrielius visiškai kitaip negu būdamas scenoje parodė savo jautrią vyrišką pusę“, – sako režisierius, „Sapiens Music“ projekto iniciatorius Saulius Baradinskas. Birželio 10 dieną Gabrielius Vagelis kartu su juo pristato vaizdo klipą „Vėl iš naujo“.

Pasak klipo režisieriaus Sauliaus, ši daina ir jos atlikimas – puikus pavyzdys, jog svarbu kalbėti apie savo jausmus per muziką. „Esu dėkingas Gabrieliui už šį bendrą darbą“, – sako jis.

Gabrielius Vagelis pasakoja, kad klipą su „Sapiens Music“ komanda jie nufilmavo greitai, prireikė vos 5 kartų. „Su Sauliumi ir jo komanda anksčiau nesame dirbę, tačiau drąsiai galiu pasakyti, jog aplink mane buvo be galo gera ir laisva atmosfera. Filmavimo aikštelėje jaučiausi tarsi namuose.“

Gabrielius Vagelis/Paul Butkus nuotr.

Kaip ir visi tęstinio Sauliaus Baradinsko gyvos muzikos projekto „Sapiens Music“ herojai, Gabrielius Vagelis klipo pabaigoje palieka žinutę.

„Tai – mano pirmojo albumo pavadinimas. Jis yra apie žmones, santykį ir gyvenimus, kurie būna ramūs, bet tuo pačiu ir audringi. Daina Vėl iš naujo apdainuoja stiprius jausmus, kurių dabar nebėra bei apie juos sunku pamiršti.

Gabrielius Vagelis ir Saulius Baradinskas/Paul Butkus nuotr.

Paklaustas, ar filmuotis iš labai arti jam buvo neįprasta, Gabrielius tik trūkteli pečiais. „Procesas – niekuo nesudėtingas, tik vaizdas, žiūrint į rezultatą, stebina.“

Atlikėjas juokiasi, kad sudėtingiausia jam buvo klipo pabaigoje rašyti ant specialios lentos markeriu.

„Pergyvenau, kad negražiai parašysiu ant lentos, nes tas markeris yra nenuspėjamas“, – neslepia jis.
Skaitykite daugiau