Gabrielius Vagelis pristato naują dainą ir klipą „Jūra“ – tai duoklė klubinei kultūrai

Gabrielius Vagelis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėjas ir dainų kūrėjas Gabrielius Vagelis karantino sukaustytą laikotarpį išnaudojo turiningai ir savo energiją paskyrė kūrybai. Šiandien savo klausytojams pristato naują muzikinę premjerą – šviežutėlį kūrinį „Jūra“ ir šios dainos ekranizaciją. 

Lietuviškos muzikos scenai šis atlikėjas puikiai pažįstamas – debiutai žinomuose televizijos projektuose „Dainuok su manim“, ne kartą išbandytos jėgos Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankose. Šiandien Gabrielius Vagelis džiaugiasi subūręs nemažą gerbėjų ratą, kuriems nesenai pristatė savo antrąjį mini albumą „25“, o šiandien ir naują singlą!

Dabartinis sąstingis, kuriame nėra įprastos scenos, muzikinio jaudulio ir gyvų klausytojų emocijų, daugeliui atlikėjų yra didelis išbandymas: „Šiuo metu kaip niekada anksčiau pasiilgau išėjimų ir susitikimų su kuo nori ir kada to nori. Ši nelaisvė tikrai atsibodo“, – pasakoja G.Vagelis.  

Visgi, atlikėjas ir dainų kūrėjas sugebėjo nepalūžti ir save sutelkti muzikai. Rezultatas – jau muzikos platformose skambanti daina „Jūra“ ir šio kūrinio vaizdo klipas. Ši kūrybinė premjera pulsuoja meile ir atskleidžia dar neatskleistą atlikėjo pusę.

„Naujausia mano daina yra apie meilę ir jos ilgesį – tie, kurie be meilės išgyveno šį laikotarpį ir net neturėjo progos jos rasti. Tai meilė apie didžiulę platybę, kurią jauti viduje ir kuomet norisi šaukti visam pasauliui. Man šią dainą kurti buvo tikras malonumas. Jau sėsdamas prie instrumento žinojau, jog šis kūrinys parodys dar neatskleistą mano pusę“, – apie naują singlą pasakoja G.Vagelis.

Gabrielius Vagelis / Asmeninio albumo nuotr.

Naujo singlo debiutas kartu su gyvumu pulsuojančiu vaizdo klipu – tai tarsi duoklė klubinei kultūrai, kuri šiuo metu yra visiškai užgesusi.

„Video klipe norėjome perteikti laisvę ir širdžiai gerą emociją. Pasileisti plaukus su savo žmogumi, kurio klipe nebuvo, tad dabar liko tik paieškos“, – šmaikštauja atlikėjas.  

Pasak G.Vagelio, artimiausiu metu laukia ir kitos muzikinės naujienos, o karštuoju sezonu – planuojami išsiilgti, gyvi susitikimai su gerbėjais.

„Šis skambesys tikėtina, kad pasiliks dar kurį laiką, nes jaučiu, kad jis man yra ypatingai artimas. Dar laukia naujos dainos, niekada negali žinoti, galbūt ir naujas albumas ne už marių. O dėl koncertų vasarą – jų tikrai bus, pažadu, nes aš esu jų ištroškęs“, – muzikiniais planais dalinasi atlikėjas ir dainų kūrėjas G.Vagelis.

Skaitykite daugiau