Gabrielius Vagelis pristato jausmingą „Kažkada mane nuves“ akustinę versiją

Gabrielius Vagelis/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kompozitorius ir dainininkas Gabrielius Vagelis šiandien pristato savo naujausio singlo „Kažkada mane nuves“ akustinę versiją, kurią įrašė kartu su pianistu Luku Gedvilu Neries pakrantėje, priešais legendinius Vilniaus koncertų ir sporto rūmus. Ši daina yra iš debiutinio G. Vagelio albumo, kuris pasirodys metų pabaigoje.

Kaip sako G. Vagelis, būtent tokia akustinė dainos versija pirmiausia ir gimė, tad atlikėjui ir visai komandai labai norėjosi, kad ji išvystų dienos šviesą.

„Prieš išleidžiant „Kažkada mane nuves” ilgai svarstėme, kokia ši daina turi būti. Studijinė dainos versija yra kardinaliai skirtinga nuo tos, kuri man pirmiausiai gimė, bet gerąja prasme. Vis dėlto man labai norėjosi, kad liktų gyvuoti ir akustinė versija, kurioje tik aš ir klavišiniai, taigi taip ir atsirado šis naujasis įrašas“, – sakė dainos autorius.

Gabrielius Vagelis/Organizatorių nuotr.

Pasak G. Vagelio, vieta filmavimui taip pat pasirinkta neatsitiktinai.

„Svarbus dainos akcentas yra tekantis vanduo, taigi Neries pakrantė puikiai atitinka kūrinio prasmę ir papildo jį. Kita vertus, fone matomi Koncertų ir sporto rūmai taip pat simbolizuoja mūsų istoriją, praeitį, į kurią grįžti nebegalime, kad ir kaip norėtume“, – pasakojo G. Vagelis.

Dabar atlikėjas su komanda intensyviai ruošiasi jau šį trečiadienį, liepos 31 d., Vilniuje, „LRT Opus terasoje“, vyksiančiam koncertui, kur kartu su G. Vageliu scenoje pasirodys ir geros bičiulės bei talentingos atlikėjos Kotryna Juodzevičiūtė ir Justina Budaitė-Junà. Vakaro programoje numatomos net trys solinės programos su dviem gyvo garso grupėmis, tad renginio organizatoriai žada daug ir kokybiškos įvairių stilių gyvos muzikos bei gerą vakarėlį.

Gabrieliaus Vagelio naujausios dainos „Kažkada mane nuves“ akustinė versija:

Skaitykite daugiau