Gabrielius Vagelis pristatė premjerą – prie jūros filmuotą dainos „Vieni du“ vaizdo klipą

Gabrielius Vagelis / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainų autorius ir atlikėjas Gabrielius Vagelis nesiruošia paleisti vasaros. Šiandien jis pristato naujausią savo kūrinį „Vieni du“ ir kviečia gerbėjus susitikti koncertuose gryname ore Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje.

Naujoji G.Vagelio daina „Vieni du“ tarsi tęsia gegužės mėn. išleistos „Jūros“ motyvą – tąsyk taip vadinosi pati daina, o šįsyk prie jūros buvo nufilmuotas vaizdo klipas.

Pasak paties dainininko, jūros tematika jo kūriniuose pasirenkama neatsitiktinai.

„Jūra man yra vienas gražiausių gamtos reiškinių. Ji yra beribė ir simbolizuoja laisvę bei neaprėpiamą platybę, apie ką aš labai mėgstu dainuoti. Taip pat klausytojai jau turbūt pastebėjo, kad šiemet ieškome šiek tiek naujo, kiek linksmesnio ir energingesnio skambesio, tad tikiuosi, kad šie pokyčiai patinka“, – vylėsi G.Vagelis.

Gabrielius Vagelis / Asmeninio albumo nuotr.

„Vieni du“ vaizdo klipą režisavo Pijus Vėberis, aranžuotę kūrė „Hitų kepyklos“ prodiuseriai Edgaras Žaltauskas ir Kasparas Mėginis, o suvedimą atliko Rolandas Venckys-Innomine.

„Esu labai patenkintas mūsų komanda, manau, kad viskas pavyko tikrai puikiai. Kas smagiausia, kad tik atėjus su naujuoju kūriniu pas Edgarą ir Kasparą bei parodžius jiems įsivaizduojamą kryptį, jie iškart ją „pagavo“ ir tą pačią minutę pradėjo dėlioti dainos ritminius motyvus. Taigi nuo pat pradžių žinojome, ko norime iš šio kūrinio ir kaip jis turi skambėti.

Su Pijumi dirbame jau ne pirmą kartą, tad irgi labai gerai suprantame vienas kitą. Jis yra tikras profesionalas – ko jo paprašysi, jis viską išpildys ir pridės dar daugiau. O apie Innomine ir jo darbus turbūt ir neverta daug kalbėti – ačiū jam, kad sudeda visus taškus ant „i“, – kalbėjo G.Vagelis.

Gabrielius Vagelis / Asmeninio albumo nuotr.

Šią vasarą G.Vagelis itin daug koncertuoja – atlikėjas pirmą kartą pasirodė „Karklės“ festivalyje, taip pat dalyvavo „Jūros šventėje“, lankėsi Rokiškyje bei gausybėje smulkesnių renginių, o dabar žada vasarą uždaryti su trenksmu pasirodymais Šiauliuose (rugpjūčio 20 d.), Kaune (rugpjūčio 24 d.) ir Vilniuje (rugsėjo 12 d.).

„Nuo pat metų pradžios gerbėjai vis klausė, kada galės mus išvysti gyvai, ir pagaliau tas metas atėjo. Su grupe esame paruošę pusantros valandos programą, kurioje bus galima išgirsti tiek visus žinomiausius mano kūrinius, tiek ir naujausias dainas. Neabejoju, kad turėsime nuostabų laiką, daug geros nuotaikos, šokių ir didelio pozityvo, kurio pastaruoju metu taip trūksta. Labai lauksiu visų!“ – į koncertus kvietė dainininkas.

Skaitykite daugiau