Gabrielius Vagelis ir Gintė Sičiūnaitė per Kalėdas kviečia atrasti tikruosius namus

Gabrielius Vagelis ir Gintė Sičiūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-22 08:30
Buvusios muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ pažibos Gabrielius Vagelis ir Gintė Sičiūnaitė prieš gražiausias metų šventes suvienijo jėgas ir kartu įrašė naują kalėdinę dainą „Jausmo namų“.

Imbieriniais sausainiais, mandarinais ir karštu vynu kvepiančio kūrinio muzikos ir žodžių autorius – pats Gabrielius Vagelis. Įdomu tai, kad šią dainą sukurti paskatino emigracijos metai.

„Ši daina tarsi gimė savaime, kai po Londone praleistų metų šventes vėl sutikau namie, Vilniuje, kartu su savo šeima. Šis kūrinys primena, jog Kalėdos, kaip ir visos kitos šventės, praranda prasmę, jeigu šalia nėra artimiausių žmonių, su kuriais galėtum pasidalinti džiaugsmu“, – apie dainos atsiradimą pasakoja Gabrielius Vagelis.

Į pagalbą jaunasis kūrėjas pasikvietė šilkinio balso savininkę Gintę Sičiūnaitę. Tai jau ne pirmas atlikėjų duetas – prieš du metus jie kartu įrašė dar vieną akustinę baladę „My Love“.

Taigi gavusi Gabrieliaus pasiūlymą vėl kartu dainuoti Gintė ilgai nedvejojo: „Man patinka Gabrieliaus kūryba, o ši daina, vos tik ją išgirdau, pasirodė ypatinga. Ją kartu dainavome jau pernai, o kai pamatėme, kad žmonėms ji patinka, pažadėjome įrašyti ir studijinę versiją. Taigi pagaliau pažadą įvykdėme“.

Pasak atlikėjos, kiekvienas duetas yra ypatingas, nes dainuoji ne vienas, o su kitu žmogumi: svarbus susidainavimas, geras scenos partnerių tarpusavio supratimas.

„Mūsų su Gabrieliumi sutampa ne tik balsai, bet ir požiūris į muziką ir dainos atlikimą. O tokiame jaukiame kūrinyje atlikėjų darna yra būtina“, – sako Gintė Sičiūnaitė.

Ko naujasis duetas nori palinkėti vis labiau artėjančių Kalėdų proga? „Linkime visiems jaukumo, kad per šias šventes atrastumėte tikruosius namus, kuriuose sutiktumėte savo pačius brangiausius žmones. O mūsų naujoji daina, tikimės, padės sukurti šventinę nuotaiką ir tą namų jausmą“, – sako atlikėjai.

Naująją Gabrieliaus Vagelio ir Gintės Sičiūnaitės dainą „Jausmo namų“ galite išgirsti ir įvertinti čia:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai