Gabrielių Vagelį iš „Finalo ketverto“ sosto išvertęs Algirdas Daumantas: „Mes iš skirtingų planetų“

Algirdas Daumantas / V. Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-21 15:01
Sekmadienį LNK televizijos žiūrovų laukia įspūdingas moderniausio muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ pusfinalis. Sostuose sėdintys atlikėjai sieks apginti savo pozicijas pries žiūrovų sugrąžintus favoritus. Prieš savaitę į „Finalo ketverto“ traukinį įšokęs Algirdas Daumantas (24) tiki, kad scenoje jam pavyks ne tik atskleisti savo individualumą, bet ir pasiekti žiūrovus.

Į šou Algirdas Daumantas atėjo su pusiau rimtai išreikštu tikslu nugalėti Gabrielių Vagelį. Ne vienas jų dvikovą komentavęs internautas nusprendę, kad dainininkai – itin panašūs. 

„Nors mes abu – kuriantys, dainuojame, kai kurie sako, kad net turime vizualaus panašumo, manau, esame iš skirtingų planetų. Nors domimės panašiais dalykais, turime panašius tikslus, dirbame toje pačioje srityje, bet kiek gali panašių interesų turintys žmonės būti skirtingi, tiek ir esame“, – teigė Algirdas Daumantas.

Išskirtine išvaizda ir savo kūrybos daina teisėjus ir žiūrovus papirkęs dainininkas teigia, kad į šou jis atėjo įgyvendinti ir kur kas rimtesnių tikslų. „Norėjau padaryti šou, pristatyti autorinę dainą, siekiu išleisti solinį albumą... Buvo beprotiškai gera pasirodyti – publika studijoje itin gerai priėmė mano dainą, labai džiaugiuosi ir noriu parodyti dar savo kūrybos“, – sakė jis.

„Manau, šiais laikais esam pamišę dėl noro būti ypatingais, tai sukelia daug kančių, nepasiteisina nepagrįsti mūsų lūkesčiai, sau susikuriame daug bereikalingų kančių. Aš pats be galo daug save lyginu su kitais ir tai mane kankina. Nesijaučiu ypatingas, esu paprastas mirtingasis“, – šyptelėjo Algirdas Daumantas.

„Manau, išskirtine išvaizda bandau paslėpti siaubingą nepilnavertiškumo kompleksą, kurį susikūriau kovodamas su savimi. Labai ilgai bėgau nuo savęs, bet scenoje, kurioje galiu dalintis savo siunčima žinute, jaučiuosi savimi. Manau, mano stiprioji pusė – ne dainavimas, o visas atlikimas, pasirodymas, žinutės ištransliavimas. Bandau sužinoti, kuo galiu šitą planetą padaryti įdomesne, gražesne ar blogesne. Bet nenoriu būti neutralus“, – atviravo kūrėjas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai