Gabrieliaus Vagelio užnugarį „Eurovizijos“ scenoje saugo dizainerės Aušros Haglund duktė Melani

Melani Pettersson, Aušra Haglund ir Gabrielius Vagelis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-04 19:03
Kova dėl vietos didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje įsibėgėja. Jaudulys, vertinimo komisijos pastabos ir nerimastingas žiūrovų įvertinimų laukimas – visa tai patiria „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos dalyviai. Tik rampų šviesos dažniausiai būna nukreiptos į susirūpinusius solistų veidus, o jų pritariantieji vokalistai nepelnytai būna pamiršti.

Vis dėlto jų profesionalumas yra svarbi sėkmingo pasirodymo dalis. Būtent todėl Gabrieliaus Vagelio pritariančioji vokalistė Melani Pettersson kiekvieno pasirodymo metu jaudinasi ne ką mažiau už patį solistą.

Tie, kurie domisi pramogų pasauliu, puikiai žino Melani. Ši skvarbaus žvilgsnio mergina – dizainerės Aušros Haglund duktė. Motinos ir dukters tandemas neretai pasirodo svarbiuose renginiuose.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Melani juokavo, kad būtent mamai ir turi būti dėkinga už meilę popmuzikai.

„Mano pažintis su popmuzika prasidėjo dar mamos įsčiose. Kai laukėsi manęs, ji dirbo M-1 radijo stotyje smagios rytinės laidos vedėja. Dažnai mėgstame su ja pajuokauti, jog buvau muzikos terpėje dar negimusi“, – Žmonės.lt sakė M.Pettersson.

Jūsų mama puikiai pažįsta pramogų pasaulį. Ji nebandė jūsų atkalbėti nuo muzikinės karjeros siekio?

Dažnai girdžiu šį klausimą, todėl pasikartosiu sakydama, jog mama visada palaikė mane, nesvarbu, ką darau. Esu išmokyta pasitikėti savimi ir savo sprendimais.

Kaip atsidūrėte Gabrieliaus „eurovizinėje“ komandoje?

Vieną gražų šeštadienio rytą sulaukiau iš Gabrieliaus žinutės, kurioje jis paklausė, ar nenorėčiau jam padėti kaip pritariančioji vokalistė. Kadangi esame geri draugai ir nemažai dainavę kartu, žinoma, sutikau. Per daug apie tai negalvojau ir jau vos po kelių repeticijų stovėjau nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos scenoje.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ar anksčiau svajojote apie didžiosios „Eurovizijos“ sceną?

Nemeluosiu, anksčiau per daug apie tai negalvojau, bet šiais metais ypatingai daug apie tai mąstau. Galbūt kitais metais jau bus ir mano eilė lipti į tą sceną. Iki šiol nesijaučiau tam pasiruošusi.

Reikia nepamiršti, jog „Eurovizija“ yra autorinės dainos konkursas. Kadangi kol kas pati nekuriu ir neturiu man sukurtos dainos, viliuosi, kad kai tai įvyks ateityje.

Kai „Eurovizijos“ komisija komentuoja atlikėją, dažniausiai ji kalba apie solistą. O koks jausmas, klausantis komisijos, apima jus, pritariančiuosius vokalistus?

Jausmas yra ypatingai geras, kai yra giriamas talentingas žmogus, kuriam tavo atliekama partija yra svarbi. Kiekvieną kartą išėjusi į sceną jaučiu begalinę atsakomybę nesuklysti. Juk dainuojama gyvai.

Apskritai, kodėl nusprendėte būti pritariančioji vokalistė, o ne solistė?

Taip aš esu solistė – toliau mokausi vokalo. O tai, kad dainuoju Gabrieliaus komandoje, nieko nekeičia. Šiuo atveju padedu draugui ir atlikėjui, kurio daina ir pačiu atlikėju labai tikiu.

Kur matote save po 10 metų?

Po 10 metų matau save darančią tai, kas daro mane laiminga. Tai bus dainavimas, mada ar tiesiog šeima – visai nesvarbu. Svarbu, kad tai man teiktų džiaugsmą. Mano gyvenimo prioritetas yra būti laimingai, apsuptai mylinčių žmonių.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai