Gabrielės Rutkauskienės-Vashos dukrelė per Kalėdas gaus neįprastų dovanų

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-24 19:24
Dainininkė Gabrielė Rutkauskienė – Vasha ir jos vyras krepšininkas Ronaldas Rutkauskas su vienerių metų dukrele Adrija Kalėdų atostogas leis Lietuvoje su šeima. Sprendimas svarbiąsias šventes sutikti ne Prancūzijoje, kur „Cep Lorient“ klube žaidžia Ronaldas, o tėvynėje buvo priimtas po to, kai žaidėjai netikėtai sužinojo turėsią papildomą poilsio savaitę.

„Kur būti per šventes, net nekilo abejonių. Susikrovėme lagaminus ir išskridome į Lietuvą“, – sakė G. Rutkauskienė-Vasha.

Tiesa, Naujuosius metus pora sutiks Prancūzijoje, nes net jų išvakarėse Ronaldui vyks krepšinio treniruotės.

Sugrįžimu į močiutės, dainininkės Viktorijos Mauručaitės namus itin džiaugiasi mažoji Adrija Rutkauskaitė. Mergaitė svečiuose jau padarė savąją tvarką – suaugusiesiems skbiai teko pakoreguoti eglutės dizainą ir žaisliukus sukabinti aukščiau nei įprasta.

„Šukių buvo jau ne viena“, – atsiduso jauna mama.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

G.Rutkuskienė -Vasha vis dar negali atsigauti po senelio mirties ir vis prisimena, kad jam, esant gyvam, šventės būdavo kitokios – būtent jis tardavo žodį per šv. Kūčių vakarienę, sukalbėdavo maldą.

„Man dar reikia laiko susitaikyti su netektimi“, – patikino pašnekovė.

Kalėdų senelis į šventinius namus užsuks šiąnakt. Dainininkė sakė jokių ypatingų dovanų nesitikinti.

„Adrija dar garsiai nepasako, ko nori dovanų, bet mes žinome. Juk namuose kyla didelis triukšmas, jei ji kur nors pastebi mano ar Ronaldo kvepalus – iškart jų reikalauja. Vadinasi, po eglute ji ras kažką panašaus“, – užsiminė G. Rutkauskienė -Vasha.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai