Gabrielės Martirosianaitės sesuo Greta: „Esame labai skirtingos asmenybės“

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2017-10-28 09:00
Gabrielės Martirosianaitės sesuo Greta (25) tik iš pirmo žvilgsnio gali būti lyginama su garsiu modeliu ir TV laidų vedėja. Iš tiesų jos nepaprastai skirtingos. Pasirodo, kad kol Gabrielė siekia aukštumų televizijoje, jos jaunėlė sesutė padeda visai krepšinio komandai „Vytis“. Jau du metus kineziterapeute dirbanti mergina atvirai pasakoja apie savo pašaukimą ir nuostabų dviejų seserų ryšį.

Su kokiomis problemomis dažniausiai susiduri darbe? Atrodo nelengva būti, pavyzdžiui, visos krepšinio komandos kineziterapeute...

Tai išties nėra lengvas darbas, esu atsakinga už dvyliką vyrų, turiu užtikrinti gerą jų savijautą, saugumą aikštelėje, o kartais ir išklausyti ar nuraminti po nesėkmingų varžybų.

Kas labiausiai žavi, tai sportininkų charakteriai, kad ir kaip sunku jiems bus, jie nesiskųs ir žais iki kol iškovos pergalę, tad problemų daug nekyla, svarbu – „susikalbėti“.

Vyrai šaunūs, treniruotėse dirbantys sunkiai, o tai motyvuoja kiekvieną akimirką galvoti apie kiekvieną iš jų ir stengtis kokybiškai bei efektyviai jiems padėti bet kokiu klausimu.

Laimei, VS-Fitness Sveikatingumo centre turėdami geriausia ir moderniausia įrangą galime greitai ir kokybiškai atpalaiduoti ar reabilituoti sportininkus po sunkių treniruočių ar traumų.

Nuo kelerių metų ėjai kryptingo tikslo link?

Aš visą gyvenimą domėjausi įvairių šakų sportu, tiek individualiu, tiek komandiniu, tik kiek ilgesnė „stabtelėjimas“ buvo – krepšinis, daug metų jį žaidžiau, kol baigusi Kauno krepšinio mokyklą (KSM), nusprendžiau daugiau dėmesio skirti būtent sporto kineziterapijos studijoms. Matydama, jog šioje srityje mano gabumai ir asmenybė atsiskleis iš geriausios pusės. Turbūt galėčiau sakyti jog man pasisekė, kad 12-toje klasėje neteko daug svarstyti, kuo aš noriu būti užaugus.

Ką dažniausiai veiki laisvu metu?

Laisvo laiko neturiu daug, o ir juokauju, kad jo turėdama nežinau, ką veikti. Mano geriausias poilsis – sporto salė, visada sportuoju viena, kad galėčiau susidėlioti mintis, išsklaidyti neigiamas emocijas ar priimti svarbius sprendimus.

Man svarbi šeima. Turėdama laisvo laiko savaitgalį visada skubu pas tėvus, juos laikau savo gyvenimo autoritetais.

Šalia tavęs yra žmogus, kuris kiekvieną dieną lauktų namuose?

Ne.

Sesuo Gabrielė – žinomas modelis, o tu pasirinkai darbą su garsiais žmonėmis. Niekada neturėjai minčių sekti vyresnėlės pavyzdžiu?

Su sese esame labai skirtingos asmenybės. Aš visada domėjausi sveika gyvensena, išbandžiau daugybę sporto šakų, nuolat aktyviai leisdavau laisvalaikį: nuo kelionių per kalnus užsienyje, iki žygių Lietuvoje pėsčiomis ar su dviračiu.

Džiaugiuosi ir didžiuojuosI, jog sesė, bei tėvai taip pat suprato sporto įtaką gerai savijautai ir patys dabar aktyviai sportuoja bei nevengia aktyvaus laisvalaikio gamtoje.

Dažnai žmonės gatvėje jus supainioja su Gabriele?

Su sese esame panašios, tad žmonės tikrai atkreipia dėmesį. Nors mūsų su sese nuomone, mes vizualiai esame visiškai skirtingos.

Last hours at work ???????? hello Friday ???????????? #atwork #fit20 #hardwork #fitness #friday

A post shared by Greta Martirosianaite (@gretel_fit) on

Sport is beauty and happiness ???????????? #fitness #fit20 #atwork #happy #after #gym #motivation #noexcuses #fitclub

A post shared by Greta Martirosianaite (@gretel_fit) on

Pameni, dėl ko dažniausiai nesutardavote vaikystėje?

Vaikystėje nesutarimų tikrai būta, konkrečių priežasčių jau tikrai nebepamenu, bet neabejoju, kad tai buvo dėl žaislų ar rūbų. Jausnesnei sesei gi visad norisi vyresnėlės daiktų.

Dabar esate artimos?

Vaikystės nesutarimai nesitęsė ilgai, jau paauglystėje gerai sutarėme, ypač kai sesė pradėjo važinėti po įvairias pasaulio šalis, norėjosi tik sedėti apsikabinus ir nepaleisti niekur toli.

Kaip manai, kokias svarbiausias vertybes jūs paveldėjote iš tėvų?

Mano tėvai yra nuostabūs, jų energija ir pozityviu požiūriu visur ir visada negali nesižavėti, manau, kad būtent tai mums su sese niekada neleidžia nuleisti rankų ir iš visų jėgų stengtis siekti kuo geriausio, nesvarbu kiek tai užtruks.

Paveldėtas atsakomybės jausmas, pagarba, užsispyrimas, disciplina ir tvarka – vertybės, už kurias būsiu dėkinga Jiems visą gyvenimą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai