G.Rutkauskienė-Vasha – apie savo kūno pokyčius: „Ėmiau virsti žmogumi“

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha / Soc. tinklų ir Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-08 18:28
Žinomos moterys po atlikėjos Monique prisipažinimo apie praeityje kęstus kompleksus ėmė vis labiau atsiverti. Socialinėje erdvėje daugėja išpažinčių apie anksčiau patirtą nemeilę savo kūnui. Patirtimi su Žmonės.lt pasidalijo ir atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha.

Instagrame Gabrielė Rutkauskienė-Vasha pasidalijo išgyvenimais. Ji tūkstančiams sekėjų pasakojo, kad tik laikui bėgant suprato kankinusi savo kūną. Kadaise moteris svėrė vos 45 kilogramus. 

Nuolat kovojant su svoriu, Vasha susidūrė su jo staigiu kitimu. Kilogramai tai krisdavo, tai vėl jų priaugdavo.

Vasha dabar prisipažįsta, jog, sverdama 50 kilogramų, ji sau atrodė stora.

View this post on Instagram

#London

A post shared by Gabrielė GR (@vasha_gr) on

„Tik praėjus keletui mėnesių po papilnėjimo, aš supratau, kad galiausiai ėmiau virsti žmogumi“, – pasakoja moteris, kuriai priaugtas svoris laikui bėgant ėmė atrodyti ne kaip našta, o privalumas. 

Vasha pamažu atgavo moteriškas formas ir ėmė daug sportuoti. Įdėjusi nemažai pastangų, ji sulaukė teigiamo rezultato – sutvirtėjo ne tik Gabrielės fizinė išvaizda, bet pagerėjo ir emocinė sveikata. Sverdama 62 kilogramus ji jautėsi puikiai.

Kadangi Vashai prieš keletą savaičių buvo atlikta bambos išvaržos plastinė operacija, pakoreguota pilvo sritis, dabar moteris sveria 60 kilogramų bei tikina, kad idealus svoris būtų 58 kilogramai. Tiesa, į jokius rėmus atlikėja savęs nespraudžia – nori paprasčiausiai būti sveika.

Pasak Vashos, dabartinė išvaizda, nors ji sveria kur kas daugiau, nei prieš keletą metų, ją džiugina daug labiau, nei tada. 

Primename, jog neseniai šia tema pasisakė ir dainininkė Monika Pundziūtė-Monique. 

Visi mes turime savo kūną, su kuriuo reikia sutarti. Štai tokia mintis apskriejo socialinius tinklus garsiai šalies atlikėjai prakalbus apie savo trūkumus, kurie ilgainiui virto pliusais. Visa tai lėmė kitoks požiūris į save ir su metais besikeičianti Monique asmenybė.

Atlikėja pasakojo, kad ilgai negalėjo išsivaduoti iš stereotipų.

„Mano fizinis kūnas yra mano pirmieji namai, kuriuos teršiau nedėkingumu ir gėdijimusi. Todėl noriu ištaisyti visus tuos metus darytą skriaudą savo kūnui ir pasakyti – mano kūnas labai gražus! Būtent toks, koks yra dabar, ne po plius minus kelių kilogramų, o dabar“, – socialiniame tinkle rašė Monique.

Naujausi straipsniai