Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir Ronaldas Rutkauskas pasipuošė vienodomis tatuiruotėmis

Gabrielė ir Ronaldas Rutkauskai / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Paskutinė dainininkės Gabrielės Rutkauskienės-Vashos ir krepšininko Ronaldo Rutkausko medaus mėnesio atostogų Tailande diena paženklinta begalybės ženklu. „Jau senokai buvome nutarę po vestuvių pasidaryti vienodas tatuiruotes. Tad, geresnio laiko nei dabar, negalėjome pasirinkti“, – sakė Gabrielė. 

Abiejų jaunavedžių riešus tatuiruočių meistras papuošė dviem simboliais – begalybės ženklu ir žvaigžde. Vasha šypsosi – ką reiškia pirmasis ir kodėl tokį pasirinko, komentuoti nereikia. Tuo tarpu žvaigždė, reiškianti amžinybę bei galią, begalybės ženklo potėkstę tik dar labiau akcentuoja.

Procedūra, pasak Vashos, buvo trumpa ir ne itin skausminga. Ji iki šiol turėjo dvi tatuiruotes, kurių vienoje įamžintas ir pirmagimės Adrijos vardas. Dukrai vieną tatuiruotę yra dedikavęs ir Ronaldas.

„Ronaldo kūną puošia devyni piešiniai. Pirmą kartą į meistrą jis kreipėsi prieš maždaug trejus metus, o aš – prieš penkerius ar šešerius“, – pasakojo pašnekovė.

Gabrielė ir Ronaldas amžiną meilę Dievo akivaizdoje prisiekė birželio 30 dieną. Su šimtu svečių vestuves „Renginių oazėje“ atšventusi pora pasimėgauti vienas kito dėmesiu išvyko į Tailandą.

Gabrielės Rutkauskienės-Vashos ir Ronaldo Rutkausko vestuvės (40 nuotr.)
+34
Gabrielės Rutkauskienės-Vashos mergvakaris (24 nuotr.)
+18

Skaitykite daugiau