Gabrielė Rutkauskienė-Vasha gimtadienio proga dukrai surengė princesišką šventę

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-19 21:24
Dainininkės Gabrielės Rutkauskienės-Vashos ir krepšininko Ronaldo Rutkausko pirmagimei Adrijai po kelių dienų sukaks vieneri. Pas vyrą į Prancūziją sekmadienį išskrisianti atlikėja nutarė pirmojo gimtadienio šventę surengti ne tik svečioje šalyje, bet ir dukrelės gimtinėje.

Į mažiems vaikams pritaikytą žaidimų erdvę „Magiškas namelis“, įsikūrusią Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte, trečiadienio vakarą rinkosi patys artimiausi Gabrielei žmonės – mama, sesė, močiutės, Adrijos krikšto tėvai, geriausi draugai.

„Norėjau nedidelės šventės, kurioje, kitaip nei krikštynose, dominuotų ne žydra, o rožinė spalva. Tiesa, jos taip pat nėra daug – tortas ir didelis balionas. O visa kita – tamsiai raudona“, – su šypsena sakė G. Rutkauskienė – Vasha.

Dukrelę pokyliui ji aprengė Ritos Sinkevičienės padovanota suknele. Tuo tarpu pati šventės kaltininkės mama sau patikusį drabužį įsigijo eilinėje parduotuvėje.

G.Rutkauskienė-Vasha pati pasirūpino gimtadienio dekoracijomis ir aksesuarais.

„Adrija nebegali pakęsti, kai jai ant galvos būna kokia nors mergaitiška grožybė, todėl ir princesės karūna pasidžiaugėme neilgai – ji greitai atsidūrė tarp žaidimų kambaryje buvusių žaislų“, – pasakojo mažylės mama.

Adrija savarankiškai jau žengia pirmuosius žingsnius, tvirtai stovi įsikibusi į ranką ar kokį už save didesnį daiktą.

Pirmąjį žodį „niam“ ji ištarė būdama septynių mėnesių, o dabar mergaitės žodyne yra „mam“, „tete“, „kaka“, „ten“ ir dar keli vaikiški išsireiškimai.

„Tikrąjį Adrijos gimtadienį atšvęsime kartu su tėčiu. Pernai Graikijoje rungtyniavęs Ronaldas nebuvo dukrelės gimimo akimirką kartu, todėl šįmet nusprendėme svarbią šventę būtinai sutikti šeimoje“, – sakė G. Rutkauskienė-Vasha.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai