Gabrielė Martirosianaitė su tėčiu pasikeitė pavardę: grįžo prie armėniško varianto

Gabrielė Martirosianaitė/Mados verslo instituto mokymai/Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-17 12:37
Televizijos laidų vedėja, modelis Gabrielė Martirosianaitė trečiadienio rytą pasidalijo svarbia žinia – kartu su tėčiu pasikeitė pavardę į Martirosian. Kaip socialiniuose tinkluose teigia Gabrielė, jai iškilo identiteto klausimas, o ji visada norėjo nešioti savo giminės pavardę ir ją tęsti.

„Mano senelis Akiles Martirosian Jerevane gimusiam tėčiui perdavė ne tik armėniškus bruožus, bet ir savo pavardę. Vėliau tėtis atvyko gyventi į Lietuvą ir tuometine tvarka prie pavardės buvo pridėta papildoma galūnė. Praėjus beveik penkiems dešimtmečiams iškilo identiteto klausimas. Kas aš? Kokios mano šaknys? Kokią pavardę su savimi nešioju?

O juk sutiksit – visiems norisi nešioti savo giminės ir tęsti ją! Tad su tėčiu priešaky mūsų šeima susigrąžino tikrą, originalią ir senelio perduotą pavardę. Tad sveiki, aš Gabrielė Martirosian!“ – soc. tinkle prisistatė Gabrielė.

Televizijos laidų vedėja ne kartą yra pasakojusi apie vargus dėl pavardės – žmonėms sunku ją ištarti ar taisyklingai parašyti.

„Man yra keisčiausias tas momentas, kad visi puikiai moka pasakyti Kardašian, bet nemoka pasakyti Martirosian plius „aitė“. Turėtų būti labai paprasta, bet mano pirmos klasės mokytoja net mane pristatydama klasei suklydo. Tai mane lydi nuo primos klasės“, – yra pasakojusi Gabrielė. 

Naujausi straipsniai