Gabrielė Martirosianaitė nekomentuoja, kad ji ir Mindaugas Stasiulis – pora

Gabrielė Martirosianaitė ir Mindaugas Stasiulis / Gretos Skaraitienės ir Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-04 18:58
Internete pasirodžius naujienai, kad Mindaugas Stasiulis (36) ir Gabrielė Martirosianaitė (25) vienas kitam puoselėja romantiškus jausmus, pati Gabrielė nuo komentarų kol kas susilaiko.

15min žiniomis, Gabrielė ir Mindaugas antradienį tuo pačiu lėktuvu grįžo iš Barselonos, kur su draugų kompanija sutiko Naujuosius.

Trečiadienį G.Martirosianaitė jau filmavosi „Žvaigždžių duetuose“, o tą patį vakarą – nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pirmoje laidoje. Šiemet ji – projekto vedėja.

Prieš filmavimą sutikta LRT televizijos koridoriuose, G.Martirosianaitė laiko pakomentuoti žinią apie romantiškus savo ir M.Stasiulio jausmus nesurado.

Mindaugas ir Gabrielė – kolegos

Mindaugas ir Gabrielė dirba radijo stotyje M-1. Gabrielė prie komandos prisijungė 2013 metais. Šiuo metu su kolega Mantu Bružu ji veda laidą „Čia mano radijas“.

Mindaugas Stasiulis – veda laidą „M-1 ryto šou“. Be to, yra radijo stoties programų direktorius.

15min primena, kad šiuo metu Mindaugas Stasiulis skiriasi su žmona Karolina. Pora nusprendė pasukti skirtingais keliais po penkerių metų santuokos.

Tai – nebuvo pirma M.Stasiulio šeima. Vedybinį gyvenimą Mindaugas pradėjo būdamas 22 metų. Tąkart santuoka truko beveik metus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mindaugas Stasiulis skiriasi su žmona Karolina

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai