Gabrielė Martirosian mini 30-ąjį gimtadienį: „Išbandymai nukreipė fokusą į žmones, kurie yra brangūs“

Gabrielė Martirosian / Roko Darulio ir Tomo Adomavičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-23 16:34
Vasario 23 dieną televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosian mini 30-metį. Dar prieš keletą dienų paskambinus susitarti dėl interviu, G.Martirosian nusijuokė: „Ar čia dėl to 30-mečio? Norėčiau sustabdyti laiką ir nuolat būti 29-erių“.

Vasario 23-ioji Gabrielei atnešė daugybę sveikinimų. Nuo pat ryto G.Martirosian socialinių tinklų paskyras užtvindė bičiulių linkėjimai, o telefonas netyla nuo artimųjų skambučių. Portalui Žmonės.lt G.Martirosian pasakojo, kad įžengimas į naują dešimtį ją nukelia į apmąstymus.

„Manau, kad kiekvienas naujas etapas kelia stiprias emocijas, taip ir aš jaučiuosi įžengdama į 30-uosius. Žinoma, pati renkuosi tikėti šio skaičiaus simbolika. Bet ritualai, tikėjimas nors ir savo paties sugalvota simbolika ar susikurtomis tradicijomis tikrai praturtina kasdieną“, – šypsojosi gimtadienį švenčianti G.Martirosian.

Gabrielė Martirosian/Projekto partnerio nuotr.
Gabrielė Martirosian/Projekto partnerio nuotr.

Televizijos laidų vedėja neslėpė, kad pastarieji metai buvo sudėtingi. Prieš keletą metų kartu su bičiule Vilniaus senamiestyje įkurtas manikiūro ir pedikiūro salonas, kaip ir daugelis verslų, kuriam laukui turėjo sustabdyti savo veiklą. O ir darbas televizijoje gerokai pasikeitė – čia nepamatysi į laidas atvykusių žiūrovų akių, o ir neapkabinsi įvairiuose šou pasirodančių dalyvių. Visgi G.Martirosian atviravo, jog praeities sunkumai suteikė galimybę peržvelgti tai, kas jai yra svarbiausia.

„Pastarieji metai buvo kupini iššūkių, netikėtumų ir nerimo, kai baiminiesi ne tik dėl savęs, savo ateities, bet ir dėl artimųjų. Visi šie išbandymai nukreipė fokusą į žmones, kurie yra brangūs ir leido dar aiškiau pamatyti, kokios mano vertybės.

Paradinėje būsenoje mes šypsomės, esame nusiteikę optimistiškai ir bandome įkvėpti ne tik save, bet dar ir kitus. Pastarieji metai išgrynino, kad yra didelis skirtumas tarp paradinės būsenos ir tikrumo. Kaip niekada anksčiau siekiu tikrumo – jausmuose, mintyse, aplinkoje ir net požiūryje į pasaulį“, – atviravo ji.

Gabrielė Martirosianaitė / Aisčio Roko nuotr.
Gabrielė Martirosianaitė / Aisčio Roko nuotr.

Tiesa, čia Gabrielė kaip mat pridūrė, kad būti tokiu, kokiu norisi pačiam, nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. 30-metį mininti televizijos laidų vedėja užsiminė širdies draugo šiuo metu neturinti, tad kartais jaučianti aplinkos spaudimą dėl šeimos, vaikų ar santuokos. 

„Kaip man sekasi siekti tikrumo? Visaip, – šypsosi. – Jaučiu tvirtėjantį požiūrį, stiprėjantį vidinį, moralinį stuburą, esu atsakinga už tai, ką sakau ir darau. Bet meluočiau, jei sakyčiau, kad manęs nepačiumpa visuomenės normos ir nusistovėję modeliai, ir kad prieš šiandieną nebuvau nė sekundei nukabinusi nosies, kad štai man 30, o dar nekuriu šeimos, neturiu vaikų, namų, šuns, katino ir viso kito“, – juokėsi G.Martirosian.

Gabrielė Martirosian / Roko Darulio nuotr.
Gabrielė Martirosian / Roko Darulio nuotr.

Paklausta, kokius tikslus nusibrėžė pasitikdama 30-metį, G.Martirosian tik plačiai nusišypsojo.

„Žinote, taip jau yra – mes nebūname pakankamai geri sau, vis siekiame tobulumo ir nematome, kad tai paprasčiausiai klaidingas tikslas. Mokausi būti pakankama visų pirma sau, todėl nebekeliu reikalavimų, ką turėčiau padaryti per 30-uosius. Supratau, kad didžiausius nesusipratimus ir liūdesį kelia išankstinis žinojimas, kaip viskas turi būti. Aš nebenoriu „žinoti“ – esu pasiruošusi šiems metams be išankstinių reikalavimų“, – portalui Žmonės.lt sakė G.Martirosian.

Naujausi straipsniai