Gabrielė Martirosian: „Artėjant filmo premjerai, jaudinuosi vis labiau“

Kadras iš filmo „Importinis jaunikis“/Vitalio Verbaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-27 11:00
Jau sausio 31 dieną Lietuvos kino teatrus pasieks nauja situacijų komedija „Importinis jaunikis“. Viena pagrindinių juostos žvaigždžių Gabrielė Martirosian pripažįsta, kad artėjant filmo premjerai, jaudinasi vis labiau.

„Gana nemažas jaudulys buvo apėmęs pačioje filmavimo pradžioje, tačiau įsisukus į darbus, jo greitai nebeliko. Padėjo ir talentinga bei profesionali filmo kūrybinė grupė bei kartu filmavęsi kolegos, tikri savo amato meistrai“, – prisimena Gabrielė.

„Tačiau baigus filmuotis, jaudulys sugrįžo. Žinai, kad nieko nebegali pakeisti ir tiesiog lauki galutinio rezultato kino ekrane. O dabar, iki premjeros likus vos kelioms dienoms, jaudinuosi dar daugiau nei prieš pradėdama filmuotis“, – prisipažįsta G. Martirosian ir šypsodamasi priduria – „Gerai, kad laukti liko nedaug“.

Kadras iš filmo „Importinis jaunikis“/Vitalio Verbaus nuotr.
Kadras iš filmo „Importinis jaunikis“/Vitalio Verbaus nuotr.

Laukti iš tiesų liko visai nebedaug: paskutinę sausio mėnesio dieną visos Lietuvos kino teatrai pakvies į pašėlusios komedijos „Importinis jaunikis“ premjerą. Filmas pasakoja apie paprastą lietuvišką šeimą, besiruošiančią mylimos dukters (G. Martirosian) vestuvėms. Konservatyvius tėvus ištinka šokas, sužinojus, jog dukters išrinktasis yra kilęs iš egzotiško krašto. Tėvams bandant „suvirškinti“ tokią naujieną ir neišvengiamai artėjant didžiajai dienai, daugėja ir linksmų nesusipratimų, pašėlusių nuotykių bei komiškų situacijų.

Kadras iš filmo „Importinis jaunikis“/Vitalio Verbaus nuotr.
Kadras iš filmo „Importinis jaunikis“/Vitalio Verbaus nuotr.

Egzotiškojo jaunikio – prancūzo Fransua – vaidmuo patikėtas mūsų kaimynų latvių žvaigždei iš Brazilijos Felipe Gabriel Dos Santos Xavier. Latvijoje vaikinas puikiai žinomas iš reklamų, įvairių televizijos projektų ir yra pagarsėjęs kaip futbolininkas, o ši patirtis kine jam yra pirmoji. Šalia žaviosios poros komedijoje nusifilmavo ir puikiai pažįstami lietuvių aktoriai Mindaugas Capas, Vitalija Mockevičiūtė, Inga Norkutė, Vaidotas Martinaitis, Rafailas Karpis, Ainis Storpirštis ir kiti.

„Importinį jaunikį“ režisavo Simonas Aškelavičius („Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“, „Valentinas vienas“, TV serialas „Dar pažiūrėsim“), prodiusavo Žilvinas Naujokas („Ir visi jų vyrai“, „Tadas Blinda. Pradžia“, „Tarp pilkų debesų“) bei Ričardas Marcinkus ( „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“, „Pakeliui“).

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai