Gabrielė Grygolaitytė-Vasha pristatė širdies draugą – krepšininką Ronaldą Rutkauską

Ronaldas Rutkauskas ir Gabrielė Grygolaitytė-Vasha / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha (21) antrąją Kalėdų dieną savo gerbėjams ir bičiuliams socialiniame tinkle pristatė širdies draugą – 23-ejų krepšininką Ronaldą Rutkauską.

Gabrielė Grygolaitytė „Instagram“ tinkle paviešino nuotrauką, kurioje ji meiliai prigludusi prie aukštaūgio Ronaldo. „Kalėdos. Pora. Meilė“, – nuotrauką trumpai pakomentavo Vasha.

„Kartu esame pusmetį, Ronaldas atsirado mano gyvenime pačiu netikėčiausiu metu, kai visiškai nieko nelaukiau ir nenorėjau. Dabar tiesiog noriu padėkoti likimui, kad jis buvo ir yra šalia!“, – Žmonės.lt sakė Vasha.

Ronaldas Rutkauskas ir Gabrielė Grygolaitytė-Vasha / Asmeninio albumo nuotr.

Mergina patikina, kad kai jiedu susipažino, ji nežinojo, kad vaikinas – krepšininkas, nors prisipažįsta, kad būtent krepšininkai patraukdavo jos dėmesį.

Dabar tiesiog noriu padėkoti likimui, kad jis buvo ir yra šalia!

„Kai susipažinome, aš net nežinojau, ką jis veikia, kuo užsiima, kas jis toks... Visada labai žavėjausi aukštaūgiais vyrais, o ypatingai – krepšininkais“, – šypteli atlikėja.

Daugiau nei 2 metrų ūgio R.Rutkauskas šį sezoną rungtyniauja Latvijos Jėkabpilio miesto krepšinio klube „Jekabpils“, tačiau porai atstumas – ne kliūtis santykiams: „Labai džiaugiuosi, kad šį sezoną jis žaidžia Latvijoje – grįžta vos tik gauna laisvą dieną.“

Dainininkė Gabrielė Grygolaitytė-Vasha – žinomos atlikėjos Viktorijos Mauručaitės dukra.

Ronaldas Rutkauskas ir Gabrielė Grygolaitytė-Vasha / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau