Gabrielė Grygolaitytė-Vasha kokteilių vakarėlyje pasirodė su mylimuoju krepšininku Ronaldu Rutkausku

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha ir Ronaldas Rutkauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Gabrielė Grygolaitytė-Vasha penktadienio vakarą leido kartu su mylimuoju krepšininku Ronaldu Rutkausku Kaune surengtame oranžiniame kokteilių vakarėlyje ir viešbučio „Daugirdas“ vasaros terasos atidaryme. Kūdikio besilaukianti pora mėgavosi vienas kito draugija, pažįstamų kompanija ir pademonstravo sugebėjimus plakant nealkoholinius vasariškus gėrimus.

Iki šiol G.Grygolaitytė-Vasha ir R.Rutkauskas kartu nebuvo pasirodę nė viename viešame renginyje nei Lietuvoje, nei Latvijoje, kur būsimasis tėtis šį sezoną žaidė krepšinį.

„Ronaldas ne itin mėgsta aplinkinių dėmesį, todėl jį įkalbinti kur nors išeiti yra nelengva. Be manęs jis turbūt apskritai neitų į jokius renginius“, – kalbėjo dainininkė.

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha ir Ronaldas Rutkauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Tol, kol žaidė krepšinį, R.Rutkauskas daugiausiai laiko praleisdavo treniruotėse ir rungtynėse. Prieš dvi savaites pasibaigus sezonui jis su Gabriele grįžo į Lietuvą. Krepšininkas 2015–2016-ųjų sezoną atstovavo Latvijos Jėkabpilio „Jekabpils“ ekipą. Kur rungtyniaus rudenį, kol kas neaišku.

„Dabar turime laiko pabūti kartu. Tai – tikrai ypatingas kūdikio laukimo etapas“, – nuoširdžiai jausmais dalinosi būsima mama.

G.Grygolaitytė-Vasha kol kas jaučiasi gerai – nėštumas jai yra lauktas, planuotas ir nesunkus.

Ronaldas ne itin mėgsta aplinkinių dėmesį, todėl jį įkalbinti kur nors išeiti yra nelengva.

Dainininkė juokauja prisimindama, kad mylimajam jau teko paragauti kūdikio laukimo džiaugsmų – vėlai vakare ji užsinorėjo mango. Vaisių būsimasis tėtis savo mylimai moteriai parvežė, bet, kaip neretai pasitaiko besilaukiančiosioms, Gabrielė jo jau nebenorėjo.

G.Grygolaitytė-Vasha pasakojo, kad Ronaldas ja labai rūpinasi, nuolat teiraujasi, ar gerai jaučiasi, gal norinti valgyti ar pailsėti. „Nei gėlių, nei dėmesio netrūksta!“, – patikino atlikėja.

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha ir Ronaldas Rutkauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pašnekovė sakė dabar turinti laiko ir sau, ir namams, ir renginiams. Kadangi „Daugirdo“ viešbutyje penktadienio vakarą vyko kokteilių gaminimo konkursas, kuriame dalyvavo ir G.Grygolaitytės-Vashos mama Viktorija Mauručaitė, bei buvo siekiama naujo Lietuvos rekordo, ji nusprendė apsilankyti vasariškoje šventėje.

„Atėjome palaikyti mamos ir nepraleidome progos patys pagaminti nealkoholinį kokteilį, kuriuo vasarą dažnai atsigaiviname. Pagrindinės jo sudedamosios dalys – ananasų sultys ir laimas“, – sakė atlikėja.

Rekordinį kokteilį gamino ir žinomi kauniečiai (56 nuotr.)
+50
Skaitykite daugiau