Gabrielė Rutkauskienė -Vasha įveikė vaikystės baimes: sužavėjo vandenlenčių sportas

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-22 08:02
Visą šią vasarą, vos turėdama laisvą akimirką, dainininkė ir grožio specialistė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha skubėjo į vandenlenčių parką. Žinomai moteriai buvo nesvarbu nei oras, nei kiek kilometrų reikės nukakti tam, kad „pasimatuotų“ naują erdvę.

„Aplankiau daug vandenlenčių parkų visoje Lietuvoje. Blogo oro šiame sporte nėra. Praėjusią žiemą buvo „veikinančių“ ir esant vos 6 laipsniams šilumos“, – pasakojo pašnekovė.

Tiesa, ji šią žiemą vandenlente mėgautis neketina.

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Gabrielė Rutkauskienė-Vasha / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Šalčio nebijau. Turiu hidrokostiumą. Bet man šios savaitės pradžioje daro operaciją, po kurios ilgesnį laiką reikės pasisaugoti. Turiu kelias išvaržas, kurias gydant man kartu bus nusiurbti ir pilvo riebalai“, – sakė atlikėja.

G.Rutkauskienė-Vasha Žmonės.lt portalui pasakojo nuo vaikystės bijojusi vandens telkinių ir jų gylio, bet šįmet netikėtai su bičiuliais atkeliavus į Svencelę ir ten pamačius daugybę jėgos aitvarų, nerimas dėl nežinomybės, ar toli yra vandens telkinio dugnas, tarsi išnyko.

„Pamėginau kaituoti, bet sunku buvo išsilaikyti ant lentos. Tuomet vieną popietę, kai nebuvo vėjo, vandens sporto profesionalai patarė pasitreniruoti vandenlenčių parke. Nuvažiavau. Man pavyko. Ir kol kas kaituoti negrįžau“, – šypsojosi Gabrielė.

Savo nuosavos įrangos ji dar neturi. „Viską nuomojuosi. Bet gal kada turėsiu specialiai man sukurtą vandenlentę“, – apie savo svajonę užsiminė Vasha.

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Gabrielė Rutkauskienė-Vasha / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Su sportu draugaujanti ir lankytis sporto klubuose mėgstanti atlikėja sakė, jog plaukiant vandenlente „atrandi“ tokius raumenis, apie kurių egzistavimą prieš tai net nenutuokei.

„Aktyvus gyvenimo būdas man patinka, o nuėjusi į sporto salę jaučiuosi lyg kalnus nuvertusi. Šią vasarą leidau sau pasilepinti maistu ir užkandžiais, bet svorio per daug nepriaugau, nes laisvu laiku rinkausi ne vakarėlius ar televizijos žiūrėjimą, o treniruotes“, – sakė pašnekovė.

Anksčiau jai atsikelti ryte būdavo tikras iššūkis, bet dukrelė ir darbas dienos režimą sureguliavo.

„Dabar vandens parke būti šeštadienį devintą ryto man, iš prigimties „pelėdai“, joks iššūkis“, – su šypsena sakė Vasha.

Naujausi straipsniai