Gabrielė Gineikaitė ištiesė pagalbos ranką beglobiams gyvūnams: kviečia prisidėti

Gabrielė Gineikaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-25 10:53
Naujuosius metus prekinis ženklas „Top To Bottom“ pasitiko socialine akcija. Visą sausio mėnesį drabužių pirkėjos turi galimybę prisidėti prie likimo nuskriaustų gyvūnų priežiūros. Mėnesio pelnas bus skirtas padėti šeimininkų neturintiems gyvūnams.  

Kaip tikina prekės ženklo įkūrėja Gabrielė Gineikaitė, kiekvieni nauji metai yra naujų tikslų bei siekių pradžia, o visai komandai – naujo etapo ir pirmo žingsnio link socialaus aktyvumo pradžia.

Vienintelė Lietuvoje kurianti šimtu skirtingų būdų dėvimas sukneles Gabrielė pasakoja, kad nuo pat vaikystės yra gyvūnų mylėtoja. Merginai labai gaila, jog vis daugėja neatsakingų žmonių, kurie palieka gyvūnus be namų. „Pamaniau, kad galėčiau likimo nuskriaustiems padėti finansiškai. Žinoma, mano verslas dar yra labai mažas, tačiau tai neturėtų trukdyti geriems darbams. Džiaugiuosi, kad jau dabar surinkta keli šimtai eurų ir tai dar yra ne pabaiga“, – įsitikinusi jaunoji kūrėja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Prie šios akcijos prisideda pirkėjai, įsigiję drabužius bei dovanų kuponus visą sausio mėnesį. Visas mėnesio pelnas bus skiriamas padėti vieniems ar net keliems gyvūnų globos namams. „Už šiuos pinigus bus nupirkta įvairaus maisto, vaistų bei kitų būtiniausių prekių. Nors sako, kad Kalėdos yra stebuklų metas, esu įsitikinusi, jog mažą stebuklą galima sukurti kiekvieną dieną“, – šypsosi G.Gineikaitė. Ji žada ateityje prisidėti prie dar ne vienos panašios akcijos, kuri dėmesio skirs ne didžiųjų miestų gyvūnų globos organizacijoms.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai