Gabija Jaraminaitė tapo megztų drabužių modeliu

Gabija Jaraminaitė tapo megztų drabužių modeliu / Vilijos Graužinytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-10 08:14
„Man patinka pirma rudens pusė, kai dar būna daug saulės, daug auksinių lapų ir dar nereikia vilktis šiltų paltų, nereikia kepurių ir storų šalikų“, – sakė žinoma kino ir teatro aktorė, dukrart didžiausio lietuviško kino apdovanojimo „Sidabrinė gervė“ laimėtoja Gabija Jaraminaitė, vieną saulėtą auksinio spalio rytą dalyvavusi autorinių megztų drabužių fotosesijoje, vykusioje sostinės senamiestyje.

Mūsų šalyje atvėsus orams aktorei, šiuo metu besifimuojančiai TV seriale „Meilė gydo“, megzti drabužiai tampa pagrindiniu ir svarbiausiu jos apdaru. „Todėl, kad megzti drabužiai labai jaukūs ir šilti“, – itin paprastai sako G. Jaraminaitė, su nekantrumu laukianti lapkritį įvyksiančios Simo Aškelavičiaus filmo „Poilsiautojai. Pavydo žaidynės“ premjeros. Šioje juostoje G.Jaraminaitė filmavosi vasarą: su kolega aktoriumi Giedriumi Savicku vaidino porą.

O ar pati Gabija mėgsta megzti sau, savo vaikams? „Esu nusimezgusi kelias raštuotas kepures, kelis įvairiaspalvius šalikus ir neužbaigusi vieno megztinio. Tiesa, kai dukra buvo dar maža, esu jai numezgusi megztinį“, – šypsosi aktorė, neneigianti, kad vieną dieną ims ir vėl pradės megzti. G. Jaraminaitė apskritai savo stilių apibūdina kaip jaukų, sportinį, nevaržantį judesių.

„Gabija – natūrali, jauki, elegantiška. Tokie ir mano kurti megzti drabužiai“, – kodėl naujos kolekcijos fotosesijos veidu pasirinko būtent šią aktorę, paaiškino kūrėja Lina Steponavičienė, prekės ženklo „Gudo Knitwear“ įkūrėja. Fotografė Vilija Graužinytė įamžino Gabiją sostinės senamiestyje esančios Pilies gatvės pasaže, kuriame ir yra įsikūręs jaukus megztų drabužių salonas.

L. Steponavičienė kiek save pamena, visada kur nors keliaudama į rankinę įsimesdavo virbalus ir siūlus. „Mezginių idėjos nuolatos sukdavosi galvoje, vos pradėdavau ką nors megzti, į „eilę“ stodavo dar du megztinių modeliai. Mezgimas kurį laiką buvo tik hobis. Tik gerokai vėliau, supratusi, ko iš tikrųjų noriu gyvenime, išdrįsau savo kūrybą parodyti viešai, – apie savo verslo, gimusio prieš trejus metus, pradžią pasakojo kūrėja. – Tikiu, kad tai ką darai, turi būti be galo miela sau pačiam. O šį jausmą galiu pasiekti tik siūlų dėka“.

Lina sako, kurianti išskirtinei moteriai, kuri supranta ir vertiną kokybę, natūralumą bei išskirtinumą. Įdomu, ką reiškia pirmasis jos įkurto prekinio ženklo žodis? „Turbūt nebūsiu labai originali: Gudo – tai mano vaikų vardų pirmosios raidės“ , – šypsosi moteris.

Naujojoje „Gudo Knitwear“ kolekcijoje dominuoja megztiniai ir suknelės, kurti iš merino vilnos. Kūriniai išsiskiria neperkrautomis minimalistinėmis detalėmis. Žemės spalvų šalikai ir kepurės leis gatvėje likti nepastebėtoms. O mėgstančioms ryškias spalvas kūrėja siūlo ciklameno, paslaptingos žalios ir vandenyno mėlynumo atspalvio megztinius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai