G. Žilinsko fotosesijoje dailininkė panoro pati tapti meno kūriniu

Monisha Art / Gedimino Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-20 16:05
„Ji – nepaprastai energinga ir kūrybiška naujos kartos menininkė. Labai įdomu stebėti ekspresyvią tapybą, kuri yra lyg jos spalvotos asmenybės tęsinys“, – pasakojo fotografas Gediminas Žilinskas. Autorė Modesta Butautytė – baleto artistė, taip pat gatvės šokių Europos čempionė ir modernaus meno kūrėja. Menininkės darbai, tarsi laisvės saviraiškos – spalvų, idėjų ir personažų žaisminga visuma.

Istorija, verta Holivudo

Vienuolikos metų, Monika atvyko į Vilnių su beveik už save didesniu lagaminu. Monika Butautytė (Monisha Art) baigė M. K. Čiurlionio menų mokyklą, Baleto skyrių. 2007 m. dirbo Operos ir Baleto teatre. 2008 m. įkūrė gatvės šokių studiją. Daugkart laimėno įvairius šokių čempionatus.

Nuo klasikos iki moderno

Vėliau choreografė ir šokėja nustebino turinti režisūros įgūdžius: 2013 m., Naujųjų metų naktį, Vilniaus Rotušėje pristatė šokio spektaklį „Romeo ir Džuljeta“. Spektaklyje buvo sujungtos gatvės šokių muzika ir klasika: vaidmenis atliko hiphopo šokėjai, Nacionalinio operos ir baleto teatro artistai bei Kauno teatro solistai.

2015 m. M. Butautytė surengė savo pirmąją tapybos parodą Norvegijoje, žymaus skulptoriaus Arne'o Maelando galerijoje.

Paroda „Big Bang“

Dabar Monika atsidavusi tapybai. Jos talentu susižavėjo modernaus meno gerbėjai.

Energijoss užtaisas, pozityvūs ir originalūs meniniai sprendimai atrodo lyg sprogimas modernaus meno pasaulyje. Todėl jos debiutinė paroda Lietuvoje bus pristatoma skambiu pavadinimu „Big Bang“, kuri įvyks Vilniuje, kovo mėnesį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai