G.Vagelis pristato dainą, su kuria norėtų vykti į „Euroviziją“: „Negaliu nuvilti mamos“

Gabrielius Vagelis / Pijaus Vėberio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainų autorius ir atlikėjas Gabrielius Vagelis šiemet nusprendė dar kartą išmėginti save nacionalinėje „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje. Konkurse G.Vagelis pasirodys su savo kūrybos daina „My Guy“, kurią šiandien ir pristato.

Pasak atlikėjo, kūrinys „My Guy“ yra apie pačio artimiausio žmogaus paramą.

„Ši daina yra apie palaikymą, o jeigu tiksliau – apie žmogų, kuris tave palaiko bet kokioje situacijoje ir skatina tave daryti tai, ką esi pasiryžęs ir ką nori daryti. Manau, kad tokie žmonės į mūsų gyvenimą ateina natūraliai, ir man atrodo, kad jie yra būtini kiekvienam, nes paskatinimas ir geras žodis ne tik yra malonus, bet jis veda į priekį, o to visada labai reikia“, – apie naująjį kūrinį kalbėjo G. Vagelis.

Muziką ir žodžius dainai „My Guy“ parašė pats atlikėjas, o aranžuotę kūrė jau ne pirmus metus su G.Vageliu bendradarbiaujantys norvegų muzikos prodiuseriai Bjornas Holmeslandas bei Snorre Bergerudas.

Šis kartas – jau penktasis G.Vagelio bandymas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Du kartus dainininkas nukeliavo iki pat didžiojo finalo, dar du kartus – iki pusfinalio. Kaip teigė pats atlikėjas, „Eurovizija“ jam yra svajonė dar nuo mažų dienų.

„Atsimenu, kai vaikystėje su šeima žiūrėdavome „Eurovizijos“ dainų konkursą ir mama vis paklausdavo, tai kada gi tave pamatysime šiame konkurse, o aš atkirsdavau, kad kažkada tikrai pamatysite, taigi negaliu nuvilti mamos. Išties būtų labai gera atstovauti savo šaliai, nes aš labai myliu Lietuvą, didžiuojuosi joje gyvendamas ir noriu parodyti, kokie mes esame pasaulietiški ir visapusiški“, – sakė G.Vagelis.

Gabrielius Vagelis / Pijaus Vėberio nuotr.

Nors nacionalinė atranka „Pabandom iš naujo“ šiemet yra gerokai trumpesnė ir joje dalyvauja mažiau atlikėjų, o dalyvių skaičių dar labiau apkarpė koronavirusas ir šalyje taikomi apribojimai, G.Vagelis sako, kad jo pasiruošimui karantinas nesutrukdė.

„Nebuvo sunku ruoštis vien dėl to, kad scenoje esu vienas, todėl nereikėjo repetuoti su kitais žmonėmis, ką saugiai padaryti būtų jau sudėtingiau. O pasiruošimas namie ir daug laisvo laiko, mano galva, yra tik pliusas. Tuo metu kurti man niekada nėra sudėtinga, jeigu ateina įkvėpimas, tai yra didžiulis malonumas. Taip pat ir dainai „My Guy“ atėjo įkvėpimas, tikrai jos nerašiau specialiai „Eurovizijos“ konkursui. Iš tikrųjų tai turėjome net kelias potencialias dainas, bet kažkaip gimus „My Guy“ supratau, kad būtent ji turėtų lydėti mane atrankoje“, – pasakojo G.Vagelis.

Skaitykite daugiau