G.Vacchi dukrai atlikta operacija: „Širdimi esu su tėvais, kurių kūdikiai turi sveikatos sunkumų“

Gianluca Vacchi ir Sharon Fonseca su dukra / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-16 08:57
Turtuolis Gianluca Vacchi (53) kartu su mylimąja Sharon Fonseca (25) šiuo metu augina pirmagimę Blu Jerusalema. Savo šokiais pasaulį sužavėjęs vyras pranešė, kad vos penkių mėnesių dukrai atlikta operacija dėl gomurio nesuaugimo.

Apie tai šokančiu milijonieriumi vadinamas Gianluca Vacchi paskelbė socialiniuose tinkluose, pasidalindamas nuotrauka su dukra ant rankų.

„Šią savaitę mūsų dukrai atlikta operacija dėl gomurio nesuaugimo. Savaitė mums buvo įtempta ir emociškai sudėtinga tiek jai, tiek tėvams. Tėvams tai tikrai sunkus išbandymas, kai mažam kūdikiui tenka išgyventi sudėtingą operaciją“, – savo jausmais dalijosi G.Vacchi.

Visgi, žinomas verslininkas pasidžiaugė, kad operacija praėjo sėkmingai, o penkių mėnesių dukra Blu Jerusalema laikėsi puikiai.

„Mūsų angelas nepaliauja mus stebinęs! Ji visą šitą laiką buvo drąsi, rami ir miela. Nepaprastai didžiuojuosi, kad esu jos tėvas! Su ašaromis akyse sakau – visa širdimi esu su tais tėvais, kurių kūdikiai turi sveikatos sunkumų. Dabar grįžome namo. Esame be galo dėkingi, jaučiamės palaiminti!“, – rašė jis.

Sharon ir Gianlucos pirmagimė į šį pasaulį atėjo spalio 27-ąją, tačiau pora pirmą kartą savo dukrą parodė gruodžio mėnesį, šventiniame leidinyje „Hola“. Tuo metu viršelio nuotraukai pozavusi pora papasakojo, kad dukra gimė su retu audinių vientisumo sutrikimu – gomurio nesuaugimu.

Šokančiu milijonieriumi dažnai vadinamas italas užsienio leidiniui atviravo, jog su audinių vientisumo sutrikimu – gomurio nesuaugimu – gimsta 1 vaikas iš 700 vaikų. Su šia yda gimusi Gianlucos Vacchi dukrelė Blu Jerusalema vos atėjusi į šį pasaulį gavo reikiamą pagalbą.

Tuo metu savo socialiniame tinkle G.Vacchi prisipažino, jog jie patys, vos susidūrę su tokia diagnoze, iš karto ėmė domėtis galimais sutrikimais, gydymu, priežiūra. 

Naujausi straipsniai