G.Vacchi dalijasi dukros istorija: vos gimusiai jai diagnozuotas gomurio nesuaugimas

Gianluca Vacchi, Sharon Fonseca ir jų dukra Blu Jerusalema / žurnalo „Hola!“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-24 11:09
Turtuolis Gianluca Vacchi (53) savo socialiniuose tinkluose neseniai pasidalijo šventiniu užsienio leidinio „Hola!“ viršeliu, kur įsiamžino su mylimąja Sharon Fonseca (25) ir pirmagime Blu Jerusalema. Pasauliui parodžiusi dukrelę pora papasakojo, jog ši gimė su retu audinių vientisumo sutrikimu – gomurio nesuaugimu.

Šokančiu milijonieriumi dažnai vadinamas italas užsienio leidiniui atviravo, jog su audinių vientisumo sutrikimu – gomurio nesuaugimu – gimsta 1 vaikas iš 700 vaikų. Su šia yda gimusi Gianlucos Vacchi dukrelė Blu Jerusalema vos atėjusi į šį pasaulį gavo reikiamą pagalbą.

Savo socialiniame tinkle G.Vacchi prisipažino, jog jie patys, vos susidūrę su tokia diagnoze, iš karto ėmė domėtis galimais sutrikimais, gydymu, priežiūra. 

„Vos išvydus dukrą, ji pavergė mūsų širdis, tačiau tuo pačiu metu mes kitomis akimis ėmėme žiūrėti į žmones, kurie, kaip ir mes, susiduria su  panašia situacija. 

Esame palaiminti, nes mūsų mergaite rūpinasi geriausia medikų komanda. Ateityje dukrai bus atlikta operacija, kuri leis jai gyventi pilnavertį, normalų gyvenimą, bet visgi mūsų šeima nori prisidėti ir skatinti kitų sąmoningumą bei skleisti žinią apie tokius fondus kaip „Operation Smile“, padedančius šeimoms kaip mūsų“, – rašė G.Vacchi.

Sharon ir Gianlucos pirmagimė į šį pasaulį atėjo spalio 27-ąją. Iki tol jie abu aktyviai viešino laukimo akimirkas savo socialiniuose tinkluose. 

Dar prieš gimstant kūdikiui Gianluca dedikavo švelniausius žodžius savo mylimajai Sharon.

„Dabar supratau, kodėl taip ilgai laukiau. Gyvenimas buvo paruošęs man ypatingą dovaną – dukrą. Neturiu žodžių, išreiškiančių patį nuostabiausią jausmą, kokį tik galima patirti.

Noriu šią džiaugsmo ir naujo gyvenimo etapo akimirką skirti savo tėvo atminimui. Esu tikras, kad dabar jis labai didžiuojasi moterimi, kurią pasirinkau eiti šiuo gyvenimo keliu. Ačiū, mano karaliene, mūsų dukra turės nuostabiausią motiną šiame pasaulyje. Aš tave myliu“, –  tuomet rašė italas.

Naujausi straipsniai