Gabrielė Martirosianaitė pristato vienetines rankines: žavi spalvomis ir kvapu

Gabrielė Martirosianaitė / Gretos Bernotaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-29 13:21
Rankinių prekės ženklas „Pakaba“ rudenį pasitinka su naujienomis. Ryškios, stilingos, traukiančios akį drąsiais sprendimais – taip būtų galima apibūdinti šias Lietuvoje gaminamas rankines. „Prieš trejus metus pradėjusi kurti galvojau apie drąsią moterį. O dabar galiu pasidžiaugti, kad lietuvės nori ryškių spalvų ir to, kad rankinė būtų pagrindinis aprangos akcentas“, – pasakoja „Pakaba“ prekės ženklo įkūrėja Oksana Pavlova.

Rudeniui ir žiemai skirtą rankinių kolekciją demonstruoja TV ir radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė. Įsiamžinti fotosesijoje gražuolę pakvietė fotografė Greta Bernotaitė. „Ji privertė prisiminti, ką išmokau prieš daugiau nei 11 metų! Kai laksčiau Tokijuje į kastingus, fotosesijas,“ – kalbėjo G. Martirosianaitė.

„Gabrielė yra labai mielos, šiek tiek vaikiškos, tačiau kartu ir moteriškos išvaizdos. Jos didelės akys, šypsena užburia. Gabrielė labai tiko mano prekės ženklui: veikli, užsispyrusi, siekianti savo tikslų, tačiau neprarandanti moteriškumo. Būtent tokios yra mano klientės“, – pasakoja O. Pavlova.

G. Martirosianaitė  / Gretos Bernotaitės nuotr.
G. Martirosianaitė / Gretos Bernotaitės nuotr.

„Pakaba“ išskirtinumas yra tai, kad kiekviena sau gali susikurti norimą rankinę, pasirenkant odos faktūrą ir spalvą. Asortimentas – itin platus, medžiagos atkeliauja iš Italijos. O. Pavlova pasakoja, kad iš tos pačios odos rankines siuva pasaulyje žinomi prekės ženklai, tad kokybe neteks nusivilti.

G. Martirosianaitė  / Gretos Bernotaitės nuotr.
G. Martirosianaitė / Gretos Bernotaitės nuotr.

„Pakaba“ kūrėja taip pat yra ir diplomuota stilistė, galinti pakonsultuoti klientes kuriant svajonių rankinę. Šio sezono naujiena – kvepiančios rankinės. Pirkėjos gali pasirinkti ne tik norimą rankinės dizainą, spalvą, bet ir kvapą. Pasirinkus norimą kvapą, rankinė dar ilgai kvepės prabangiu aromatu.

„Šioje kolekcijoje – mėlynos, raudonos, geltonos, rožinės, juodos, su ryškiomis detalėmis, spalvos rankinės. Itin populiarios gyvūnų rašto odos rankinės. Klientės prašo spalvų ir vienetinio gaminio, niekas nenori tokios pat rankinės, kaip turi kita. Lietuvės tikrai nori puoštis ir būti pastebėtos“, – šypsosi dizainerė.

Naujausi straipsniai