G.Martirosian ir G.Radzevičius susilaukė pirmagimio: pasidalijo jaukiu kadru ir atskleidė vardą

Gytis Radzevičius ir Greta Martirosian / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Ryto“ krepšininkas Gytis Radzevičius ir kineziterapeutė Greta Martirosian sulaukė šeimos pagausėjimo. Porai gimė dukra.

Džiugi žinia pasklido socialiniuose tinkluose. Šalia jaukaus tėčio kadro su pirmagime dukra, atskleista, kokį vardą jai suteikė.

„Stipriai stipriai šiandien sveikiname Gytį su žmona Greta susilaukus dukrelės – Gabijos!“ – rašė „BC Rytas“ oficialiame feisbuko puslapyje.

Žmonės.lt primena, kad G.Martirosian ir G.Radzevičius saulėtą rugpjūčio 5-osios rytą vestuvinius žiedus sumainė Vilniaus Santuokų rūmuose.

Kaip portalui Žmonės.lt dar prieš ceremoniją pasakojo nuotaka, grandiozinės meilės šventės jiedu su Gyčiu nenorėjo, tad ir svarbią akimirką šalia poros buvo tik liudininkai – Gretos sesuo Gabrielė Martirosian ir jos mylimasis Vaidotas Žala.

Fotografų ir pašalinių žmonių ceremonijoje jaunieji taip pat nepageidavo, tad su portalu Žmonės.lt pasidalijo keliais asmeniniais kadrais.

„Šiemet nutarėme nedaryti didelės šventės. Tiesiog to nenorėjome. Taip ir nusprendėme santuoką įtvirtinti paprastai, o su artimaisiais nueiti vakarienės“, – kalbėdama su Žmonės.lt šypsojosi Greta.

Šventės akimirkomis Greta Martirosian pasidalijo ir socialiniame tinkle. Nuotraukose – jaunavedžiai ir liudininkai Vaidotas Žala bei Gabrielė Martirosian:

Skaitykite daugiau