G.Liaudanskas-Svaras paskiepytas nuo koronaviruso: „Tai – vienintelis ginklas, kurį turime šiame kare“

Gabrielius Liaudanskas-Svaras / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje savanoriaujantis grupės „G&G Sindikatas“ narys, Lietuvos šaulių sąjungai priklausantis Gabrielius Liaudanskas-Svaras penktadienį buvo paskiepytas nuo koronaviruso.

Šia žinia Gabrielius Liaudanskas-Svaras pasidalijo socialiniuose tinkluose. Jis tikino, kad informacija dalijasi dėl pilietinių paskatų, siekiant įkvėpti tautiečius nedvejoti vakcinos veiksmingumu. Skiepus jis įvardijo, kaip šiuo metu „vienitnelį ginklą“.

„Jei galėčiau, padovanočiau šį skiepą mamai ar kitam artimam vyresniam žmogui, tačiau taip padaryti negalima. Kaip kažkada duota priesaika Tėvynei buvo pilietiškos pozicijos išraiška, taip šis įrašas – apie pilietišką poziciją skiepytis. Tai – vienintelis ginklas, kurį mes turime šitame kare. Ir aš darau tai tam, kad galbūt dvejojantys įgautų drąsos“, – rašė ligoninėje savanoriaujantis Svaras. 

Jei galėčiau, padovanočiau šį skiepą mamai

Vyras užsiminė ir apie savo savijautą po skiepo. Tikino, kad jaučiasi puikiai.

„Po skiepo iškart išvažiavau budėti ir štai, po pamainos rašau – jaučiuosi puikiai. Anksčiau būčiau pridėjęs kokį sarkastišką juokelį apie čipus ir t.t. Tačiau kai kasdien esi reaktoriuose, juokauti iš žmonių kvailumo nebesinori. Juk susiduri su to pasekmėmis“.

„Saugokit save ir savus“, – tokiu palinkėjimu savo įrašą baigė Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

Jei galėčiau, padovanočiau šį skiepą mamai ar kitam artimam vyresniam žmogui, tačiau taip padaryti negalima. Kaip...

Posted by Gabrielius Liaudanskas on 2021 m. sausio 8 d., penktadienis
Skaitykite daugiau