G. Ivanauskas apie 11 metų trunkančią draugystę su J. Žemaityte: „Nė karto nesame susipykę“

Gytis Ivanauskas ir Justina Žemaitytė/ tomasfoto.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorius, šokėjas bei choreografas Gytis Ivanauskas – talentinga asmenybė, tačiau mažai kas žino, jog žinomas vyras yra ir puikus kulinaras. Savo kulinarinius gabumus Gytis pademonstravo kartu su bičiule, taip pat šokėja Justina Žemaitytė. Jiedu –  ne tik šokių partneriai, bet ir geri bičiuliai, palaikantys vienas kitą sudėtingose gyvenimo situacijose ir besidalinantys kartu džiugiomis akimirkomis.

Kaip ir kiekvieną šeštadienį TV3 žiūrovus žadina kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Šįkart į azartišką dvikovą dėl geresnio kulinaro vardo stojo šokėjai Gytis Ivanauskas ir Justina Žemaitytė.

Gytis su Justina susipažino prieš daugiau nei dešimtmetį, kuomet jų keliai susikirto TV3 televizijos kurtame šokių projekte „Šok su manimi“. Nors 2009-aisiais metais konkurse dalyvavusi pora užėmė 3-ąją vietą, tačiau jie iki šiol jaučiasi nugalėtojais, mat projektas išvystė tvirtą tarpusavio draugystę.

„Mes nesame nė karto susipykę per mūsų vienuolika metų pažinties. Tačiau kaip šiandien pamenu, jog tą pirmą susitikimą, kuomet Justė gavo progą įvertinti mano gebėjimus, ji prodiuseriams pareiškė, jog aš nieko nemoku“, – prisiminimais dalijasi Gytis.

Gytis Ivanauskas/ tomasfoto.lt nuotr.

Tačiau G.Ivanauskas šokio mene nebuvo naujokas – jis yra baigęs aktoriaus-šokėjo specialybę, įkūręs savo vardo šokio teatrą, tik tuo metu sportinių šokių stilius buvo naujas iššūkis net ir jam pačiam.

„Gytis visada tą akcentuoja, jog aš taip pasakiau, bet pati to neatsimenu. Kai susitikom tą pirmą kartą, man kaip tik pasirodė, kad jis šiek tiek moka ir kad galim kažką kartu nuveikti“, – apie pirmą Gyčio sudarytą įspūdį pasakoja Justina.

Dalyvaujant televiziniuose, pramoginiuose projektuose daug smagių detalių lieka užkulisiuose. Justina neslepia, jog viena istorija įsiminė labiausiai, nors ir buvo lydima ašarų ir streso, mat ji prieš pat tiesioginį eterį pamėtė savo suknelę.

„Pramoginių sportinių šokių šokėjui neturėti specialiai tam šokiui sukurtos ir pasiūtos suknelės, o skolintis kažkokią svetimą, prilygsta tragedijai. Ten buvo vien tik Justės ašaros ir isterija“, – tikrąsias istorijos detales šiandien su šypsena veide prisimena Gytis.

Justina Žemaitytė/ tomasfoto.lt nuotr.

Juoko ir nuotaikingų pasakojimų kupinoje laidoje laukia ir azartiška laidos herojų kulinarinė dvikova. Justina – dviejų vaikų mama, todėl jai maisto gamyba yra kasdienybė, na o kokiais kulinariniais šedevrais savo svečius stebina Gytis?

„Aš labai mėgstu gaminti, jeigu turiu tam laiko. Turiu net keletą savo firminių patiekalų. Kūčių vakarą paprastai tai būna eršketas, o per Kalėdas gaminu arba antį, įdarytą raugintais  kopūstais, arba triušį grietinėlės ir baravykų padaže. Aš mėgstu pasidarbuoti virtuvėje“, – teigia žinomas šokėjas.

Skaitykite daugiau