G. Gurevičiūtė su šeima leidosi į kalnus: pamačiusi, kur apsistos – Gintarės mama susijaudino

Gintarė Gurevičiūtė su šeima / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-23 15:36
„Su šeima kalnuose tai jau 12 mano kartas“, – prisipažįsta beveik kasmet slidinėti vykstanti televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė (31). Šią žiemą Prancūzijos Alpėse ji praleido savaitę. Gintarės mažasis broliukas išbandė profesionalias čiuožėjų trasas, o pati moteris su draugais leidosi į nuotykius Lez Arko slidinėjimo kurorte.

„Vieną vakarą ėmiau ir visiems spontaniškai nupirkau lėktuvo bilietus, – pasakoja Gintarė. – Suskaičiavau, kad tai – jau dvyliktos mano atostogos snieguotuose kalnuose.“ Vaikystėje Gintarė slidinėdavo dažnai, o sulaukusią dvylikos tėtis pastatė ant snieglentės. Su ja adrenaliną mėgstanti moteris nesiskiria iki šiol.

Gintarė su tėvais ir draugų kompanija apsistojo nuostabaus grožio viešbutyje, esančiame mažame Alpių miestelyje. Iš pradžių G. Gurevičiūtė šiek tiek sunerimo, nes nuvykusi į kalnus suprato, jog vieta, kurioje apsistojo, kur kas toliau, nei tikėjosi.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Buvo likę vos trys savaitės iki kelionės. Visos populiariausios vietos buvo užsakytos. Suradusi jaukų viešbutuką galvojau, kad jis stovi pačiame Lez Arko slidinėjimo kurorto pakraštyje. Vėliau paaiškėjo, kad iki jo reikia važiuoti net 5 kilometrus. Būtent tai su draugais ir darėme, na, o mano šeimai viskas buvo gerai ir šalia. Aplinkui esantys kalnai nebuvo patys aukščiausi, tačiau taip pat įspūdingi“, – prisiminė G. Gurevičiūtė.

G. Gurevičiūtės mamą neapsakomai sužavėjo viešbučio kambariai. „Pamačiusi vaizdus ji susigraudino. Pagrindinės pastato erdvės turėjo nuostabius stiklinius langus, pro kuriuos galėjai matyti kalnus. Ant skardžio įsikūręs viešbutis visai šeimai paliko puikų įspūdį.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Su tėvais kartu slidinėjanti nuo šešerių metų moteris pasakojo, kad jos mažasis brolis iki šiol profesionaliai neslidinėjo. Kalnuose lankėsi, tačiau šiais metais išbandė raudonąsias trasas. Jos – sunkesnės. Gintarės tėtis ją pradėti čiuožinėti mokino būtent nuo sudėtingesnių trasų.

Tikriausiai adrenalino troškimas Gintarės šeimoje įgimtas, nes jos brolis jau trečią dieną šokinėjo nuo tramplynų ir lavino savo įgūdžius.

G. Gurevičiūtės ir jos šeimos atostogų akimirkos – jaukioje fotogalerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai