„G&G Sindikatas“ trankiai paminėjo „Gatvės lygos“ jubiliejų: toks koncertas grupei – pirmas

„G&G Sindikato“ koncertas / Eriko Ovčarenko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žinomiausia Lietuvos repo grupė mini svarbią sukaktį – savo sėkmingiausio albumo „Gatvės lyga“ dvidešimtmetį. Ta proga atlikėjai savo gerbėjams surengė unikalų koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Pirmuoju platininiu lietuvišku hiphopo albumu tapusi „Gatvės Lyga“ 2001-ųjų vasarą „G&G Sindikatą“ iškėlė į Lietuvos muzikos populiarumo viršūnę. Praėjus 20 metų žinomiausi šalies reperiai šį albumą perleido vinilinės plokštelės formatu, o visus jį nuo pradžių iki galo sugrojo Kauno „Žalgirio“ arenos scenoje.

Dėl koronaviruso pandemijos metus laukto albumo gimtadienio metu koncerto dalyviai išgirdo grupės superhitą „Tomas“, klausytojams puikiai žinomus „Prisijunk prie mūsų“, „Darome Hip-Hop“ ir „Gatvės lyga“.

Pasak „G&G Sindikato“ vyrų, tai buvo pirmas ir, greičiausiai, paskutinis kartas, kai koncerto metu buvo galima išgirsti visą „Gatvės Lygą“. Arenoje su tam tikrais patobulinimais ji skambėjo tokia pat tvarka, kaip ir albume.

Be legendinio albumo dainų klausytojai galėjo išgirsti ir kitus hitais tapusius grupės kūrinius. Tarp jų buvo ir tokių, kuriuos „G&G Sindikatas“ koncertuose atlikdavo itin retai.

„G&G Sindikato“ koncertas / Eriko Ovčarenko nuotr.
„G&G Sindikato“ koncertas / Eriko Ovčarenko nuotr.

Išskirtiniu šis koncertas reperiams tapo ne vien dėl jo programos, bet ir dėl visa pasaulį sukrėtusio Ukrainoje vykstančio karo. Pasak grupės narių, dabar jiems geriausia dovana – galimybė pabūti kartu su klausytojais ir visiems drauge pasikrauti energijos, pajausti bendrumo jėgą.

„Kitą kartą aš sakyčiau, kad ne vieta, sakyčiau, kad ne laikas, kad ne tas galvoje – ir visi suprastų. – sakė grupės narys Gabrielius Liaudanskas-Svaras. – Bet be visų rūpesčių, su kuriais dabar susiduriame, reikia ir gyventi, kad neperdegtume, kad jaustume tą atramą sau po kojomis. Kad tos mažos sekundės poilsio būtų atrama vertybiniams akmenims, kurie mus daro tokiais stipriais.“

Arenos scenoje „G&G Sindikatas“ pasirodė su būriu muzikantų: kartu su grupe jų kūrinius gyvai atliko pučiamųjų sekcija, vadovaujama Jievaro Jasinskio, klavišininkas Mindaugas Balčiūnas, būgnininkas Faustas Venckus ir vokalistės Eglė Gadeikytė bei Algė Matekūnaitė.

Fotogalerija:

„G&G Sindikato“ koncertas (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau