„G&G Sindikatas“ R. Karbauskio karikatūrą atsivežė ir į Vilniaus areną

Koncerto akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-24 22:52
Šeštadienį koncertu Vilnių sudrebino „G&G Sindikatas“. Publika savo numylėtinius sutiko su didžiuliu palaikymu ir ovacijomis.

Už susižavėjimo šūksnius ir gausius aplodismentus į salę skriejo grupės marškinėliai, koncerte netrūko ir ugnies. Atskirų gerbėjų pagyrų sulaukė vaizdo projekcijos, kurios, kaip dar prieš koncertą skelbė grupė, savo plotu buvo dvigubai didesnės nei pernai. Jose matomas vaizdas padėjo geriau atskleisti „G&G Sindikato“ atliekamų kūrinių nuotaiką ir esmę. Muzikinę programą grupė taip pat parinko gana mišrią – nuo senųjų hitų, kurių dalis įgavo naują skambesį, iki kūrinių iš naujausio jų albumo „99“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šiųmečiuose koncertuose arenose grupei talkina nemažai naujų muzikantų. „Mūsų pačių sudėtis, be abejo, ta pati. Taip pat liko keletas pernai su mumis „Siemens“ arenoje pasirodžiusių muzikantų, tačiau nemaža dalis jų pasikeitė. Visiškai pakeitėme pučiamųjų sekciją“, – anksčiau atviravo grupė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„G&G Sindikatas“ gerbėjai šiemet mato visiškai kitokį koncertą, nei matė pernai. „Mums neįdomu viską daryti įprastai, tai viena priežasčių, kodėl ir mūsų pasiruošimas koncertams nebūna lengvas. Šiemet paruošėme nemažai ir reikšmingų, ir smulkių detalių, kurių neturėjome niekada anksčiau. Pavyzdžiui, šiemet scenoje turėsime vaizdo ekranus, kurie, lyginant su pernai metais, užims daugiau nei dvigubai didesnį plotą. Nuo koncerto neatsiejamas apšvietimas, garsas, tačiau ne jie yra mūsų koncerto esmė – mums svarbiausia ore tvyranti „uždeganti“ nuotaika ir energija, kurią sukuriame kartu su gerbėjais“, – šlifuodami paskutines koncerto detales anksčiau tvirtino vyrai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai