„G&G Sindikatas“ prieš svarbų vakarą: „Panašiai jaučiasi sportininkai, kai treniruojasi salėje ir išbėga į olimpinį stadioną“

Koncerto „G&G Sindikatas: Unplugged“ akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-20 11:57
„Midsummer Vilnius“ festivalyje – pirmą kartą Valdovų rūmų kiemą drebins hiphopo muzikos ritmai. Liepos 20 d. išskirtinį koncertą surengs „G&G Sindikatas“ su projektu „Unplugged“, kurio metu kartu scenoje pasirodys net kelios dešimtys muzikantų, tarp kurių styginių kvartetas, pučiamieji. „Surinkome visus savo srities profesionalus, tiek muzikantai, tiek technikai – maksimaliai pasiruošę“, – iki koncerto likus kelioms valandoms sako grupės nariai.

Labiausiai grupę „G&G Sindikatas” žavi vieta, kurioje jie gros.

„Valdovų rūmų kiemą gaubia ypatinga aura. Nebijome net prasto oro, mums patinka lietus. Net jei kiltų audra ir nutrauktų elektros laidus – vis tiek galėtume groti. Juk koncertas taip ir vadinasi – „Unplugged“ (Liet. „Atjungtas“)“, – juokiasi koncertui šį vakarą besiruošianti grupė.

Pasak hiphopo meistrų, „apvilkti“ dainas kiek kitokiais „drabužiais“ nebuvo sudėtinga. „Mūsų muzikoje gausu tiek pučiamųjų, tiek styginių instrumentų. Esminis skirtumas – viską atliksime gyvai ir su naujomis aranžuotėmis. Energetika ant scenos bus tikrai puiki. Dėl 30-ties žmonių ant scenos – reikia prisitaikyti ir keistis,” – pasakoja „G&G Sindikato“ vyrai.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Per ilgas repeticijas jie jau spėjo susidėlioti svarbiausius akcentus. Pabandė vienas prie kito prisitaikyti. Ir dabar jau visa magija prasidės pirmiesiems akordams nuskambėjus koncerte.

„Panašiai jaučiasi sportininkai, kai treniruojasi salėje ir išbėga į olimpinį stadioną. Mums visiems tai olimpiada, kurios metu atiduosime visas jėgas.“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tiesa, muzikantai prisipažįsta, kad Valdovų rūmų kieme jie gali susidurti ir su kitokia energetika, sklindančia iš žiūrovų.

„Dažniausiai matai, jog publika šėlsta, tada norisi šėlti kartu su ja. Tai yra apsikeitimo energetika klausimas. Jei tu duodi energijos publikai, ji tau sugrįžta atgal. Arba atvirkščiai. Visa tai – uždaras ratas, kuriame kunkuliuoja emocijos. Galime pasakyti tik tiek – Ateik ir tu pas Sindikatą/priimsime tave į savo ratą“, – savo dainos eilutes cituodami kviečia į koncertą grupė „G&G Sindikatas“.

Žmonės.lt