„G&G Sindikatas“ ir „Biplan“ susitiks ant scenos Londone

„G&G Sindikatas“ / Vytauto Dranginio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Legendinėms futbolo varžyboms „Wembley“ stadione artėjant, lietuvių palaikyti į Londoną atvyksta ir dvi garsios lietuviškos grupės „G&G Sindikatas“ ir „Biplan“. Pastarosios publikos pamėgtame Londono klube „Electric Brixton“ kovo 26 dieną rengia ypatingo mąsto koncertą – dviejų lietuviškų albumų pristatymą.

„Ne kartą ir ne dešimt teko scena dalintis, ir dar, manau, ne vieną kartą teks. Geri žmonės turi savybę susitikti gerų žmonių susitikimo vietose”, – apie šį bendrą koncertą mintimis dalinosi „G&G Sindikatas“  narys Svaras.

„Visi esame seni geri draugai ir neabejoju, jog tai bus smagi kelionė mums bei nepamirštamas vakaras klausytojams,“ – pridūrė „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas.

„G&G Sindikatas“ šiemet šviežiai išleido naujausią savo albumą „Revoliucijos garso takelis“, kuriame sutalpino tokius hitus kaip „Žaibo rykštė“, „BestYja“, „Laikas keistis“, „Guli guli“ ir naujausią radijo singlą „UžKNisau“.

„Biplan“ praėjusį rudenį gerbėjus nudžiugino nuotaikingu albumu „Visi keliai veda prie jūros“, kuriame skamba klausytojams žinomos dainos „Amore“, „O mes prie jūros“, „Sapnų gaudyklė (Hey Ya Ho)“, „Kapitonai“, „Iš taško A“, bei patriotiškoji „Už laisvę!“.

„Electric Brixton“ ne veltui vadinamas istoriniu muzikos klubu. Daugiau kaip septyniasdešimt metų gyvavęs kino teatras 1985-aisiais metais buvo paverstas muzikos klubu „The Fridge“, kuris tapo labai populiariu, jame koncertavo įvairūs hip hopo, funko ir synth-pop muzikos atlikėjai, savo pasirodymus surengė grupės „Eurythmics“, „Pet Shop Boys“, „Frankie Goes to Hollywood“, „Soul II Soul“, dainininkai Marcas Almondas, Grace Jones ir daugybė kitų.

Kovo 26-osios vakarą „G&G Sindikato“ ir „Biplan“ dėka visiems Londono lietuviams ir miesto svečiams „Electric Brixton“ užvirs tikras lietuviškos muzikos vakarėlis, garantuojantis nepamirštamus įspūdžius ir gerą muziką.

Skaitykite daugiau