G. Butleris apie trilerį „Vagių irštva“: Žinote tą jausmą, kai pradedi nemirksėti, kad tik nieko nepraleistum?

Gerardas Butleris filme „Vagių irštva“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Angelų mieste siaučia, atrodo, nesugaunama bankų plėšikų gauja – vieną iš jų vaidina žymusis reperis 50 Cent. Nepaisydami jokių pavojų, jie žaibiškai ir įžūliai plėšia vieną banką po kito. Tuo tarpu specialaus policijos būrio vadas Nikas Flenaganas (jį vaidina Gerardas Butleris) beviltiškai bando užbėgti už akių naujiems nusikaltimams.

Atrodo, tai niekuo neišskirtinio filmo scenarijus? Taip gali pasirodyti tik iš pirmo žvilgsnio, o iš tiesų 50 Cent ir G. Butleris jau nuo vasario 23 dienos kino teatruose kriminaliniame veiksmo trileryje „Vagių irštva“ užkurs tikrą pragarą.

„Mums vaidmenys parinkti tiesiog tobulai – 50 Cent neįsivaizduoju kaip kokio geriečio, jis labai tinkamas užpakaliams spardyti. O aš... Na, aš esu universalus ir galiu būti abiejose barikadų pusėse. Mano visos pusės geros“, – interviu prieš filmo premjerą pokštavo gerai nusiteikęs G. Butleris.

Jis negaili pagyrų ne tik filmo kolegai, bet ir intriguojančiam scenarijui.

„Pats dievinu gerai sukaltus trilerius. Mielai tokius filmus kaip „Vagių irštva“ pats žiūriu vakarais. Tai puiki pramoga vyrams, kuri tiks ir juos mylinčioms moterims. Juk žinote tą jausmą, kai pradedi nemirksėti, kad tik kažko nepraleistum, nes iki pat pabaigos sergi už vieną ar kitą herojų“, – sako tokiose juostose kaip „300“, „Olimpo apgultis“, „Kapų plėšikė Lara Kroft“ pasirodęs G. Butleris.

„Vagių irštva“ pasakos, kaip visgi laimingai išsisukę iš visų iki šiol jiems paspęstų spąstų, nusikaltėliai suįžūlėja ir nauju savo taikiniu pasirenka Federalinio rezervų banko padalinį. Vienas geriausiai saugomų šalies bankų žymus tuo, kad į jį kasdien sunaikinimui atvežama 120-ies milijonų vertės nusidėvėjusių dolerių banknotų. Senų, bet dar tinkamų naudoti ir neįmanomų atsekti.

Praeityje pats tamsių darbelių nevengęs, o ir dabar į korupcinius ryšius nespjaunantis Nikas nujaučia, kad jo medžiojama gauja rengia kažką ypatingo – neeilinį išpuolį, po kurio galbūt ir visai išnyks iš akiračio. Kartu su savo būriu Nikas pasiryžta bet kokia kaina išsiaiškinti, suprasti ir užkirsti kelią kitam jų šimtmečio nusikaltimui.

Skaitykite daugiau