G. Alijeva, N. Bunkė ir K. Ivanova: „Vyrai keitėsi, o mes išlikom“

Goda Alijeva, Ilona Juciūte-Čibirkiene, Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova / tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-08 13:40
Ne paslaptis, kad bendras darbas dažnai suartina net skirtingiausius žmones. Jau penkiolika metų kartu dirbančios vienos garsiausių Lietuvos merginų grupių „Yva“ narės viena kitą gali vadinti ne tik scenos partnerėmis, bet ir geriausiomis draugėmis.

Apsilankiusios kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ Goda Alijeva, Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova papasakojo apie savo draugystę ir jai tekusius išbandymus ne tik populiarumu, bet ir meile vyrams.

Virtuvėje dėl pergalės šį kartą kovos seserys N. Bunkė ir K. Ivanova. Moterys laidoje „Virtuvės istorijos“ taps konkurentėmis – draugystės virtuvėje nebus. „Mes pripratusios“, – juokaus vienos garsiausių Lietuvos muzikos grupių narės.

Dainininkės gamins savo gerai bičiulei ir kolegei G. Alijevai. „Aš virtuvėje sukiojuosi nuo paauglystės, sesė pradėjo truputį vėliau. Įpratau labai daug daryti valgyti ir iki šiol labai daug darau. Viską darau: ir cepelinus, ir kugelius. Pati juos ir valgau, esu 10 kilogramų priaugusi“, – juoksis N. Bunkė.

Natalija su šefe Ilona Juciūte-Čibirkiene darys šventišką kalakutienos vyniotinį su rome mirkytomis razinomis, o atlikėjos jaunesnioji sesuo, padedama grilių meistro Mindaugo Kalvaičio, gamins netikrą kalakutienos zuikį su daržovių vėrinukais.

Nors pati K. Ivanova mėsos nevalgo ir visuomet maitinasi sveikai, su užduotimi, panašu, susidoros puikiai. „Mindaugas atsakingas už mėsą, o aš – už daržoves“, – gavusi sunkią užduotį nepasimes Kristina.

Žinomos moterys laidos žiūrovams pasakos ne tik apie savo kulinarinius sugebėjimus, bet ir apie tarpusavio santykius, kurie – itin šilti. „Daug laiko praleidžiame kartu – fotosesijos, filmavimai, koncertai. Net mūsų vaikai draugauja. 15 metų esame kartu ir tapome viena šeima“, – pasakos N. Bunkė.

Moteris bus atvira – jos gyvenimo vyrams teko ne vienas išbandymas. „Kadangi Kristina gyveno su manimi, tai tam vyrui, kurį aš rinkausi, teko priimti dvi moteris į šeimą. Kristina visada gyvendavo kartu su manimi“, – atviraus N. Bunkė.

Savo scenos partnerių, kurias vadina seserimis, kulinarinius įgūdžius įvertinsianti G. Alijeva taip pat pridurs – jų draugystės neišskyrė nei barniai, nei meilė vyrams. „Vyrai keitėsi, o mes išlikom“, – juoksis atlikėja.

G. Alijeva – dažna viešnia Natalijos ir Kristinos namuose, tačiau net jai atspėti, kuri bičiulė pagamino kurį patiekalą, bus ypač sunku.

Kokius išbandymus ištvėrė G. Alijevos, K. Ivanovos ir N. Bunkės draugystė? Kaip joms pavyko taip ilgai išsilaikyti Lietuvos muzikos padangės viršūnėje? Kuri iš seserų gamina skaniau? Apie visa tai ir dar daugiau – jau rytoj 9 val. laidoje „Virtuvės istorijos“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai