Futbolo turnyras su eterio žvaigždėmis virto „šlapių marškinėlių konkursu“

Pramogų pasaulio atstovės susirungė futbolo turnyre / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-01 15:56
Septynios garsios Lietuvos moterys šį penktadienį Kaune kovojo ne tik su futbolą žaidžiančių globos namų auklėtinių komanda, bet ir su lietumi, permerkusiu jų marškinėlius, šukuosenas bei nuplovusiu kruopščiai darytus makiažus.

Bene vienintelė į aikštę nepadažiusi blakstienų tušu ir skaistalais išbėgo TV3 laidos „Ką manai?“ vedėja, dainininkė Agnė Armoškaitė. Ji tvirtino per socialinės iniciatyvos „MTG futbolas taikai“ turnyrą, skirtą vaikų namuose augantiems berniukams ir mergaitėms, neketinusi dainuoti, todėl nemačiusi prasmės puoštis ir gražintis. „Marškinėliai sušlapo, bet nelabai ką ten buvo galima įžiūrėti. Juk lakstėme aikštėje, o publika buvo gerokai toliau nuo mūsų“, – juokėsi A.Armoškaitė.

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, penktadienį vienai dienai tapusi projekto „ŠarkA“ nare, pastebėjo, kad lietuje labiau permirko jos nugara nei krūtinė. Tik iš pradžių šaltas oras ir lietus Ingridą nuteikė nemaloniai. „Išėjo visai neblogas šlapių marškinėlių konkursas! Gaila, kad tik žiūrovų buvo mažai“, – viena per kitą portalui Žmonės.lt kalbėjo „ŠarkA“ narės.

Kristina Ivanova, Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė sakė kol kas nėra apsisprendusios, ar jų kolektyvą papildys nuolatiniai nauji nariai. Penktadienį kartu su „šarkomis“ jauniesiems futbolininkams koncertavusi I.Kazlauskaitė – kol kas tik vienadienė projekto viešnia. Merginos tikino scenoje galinčios pasirodyti ir dviese, ir šešiese. „Planų, susijusių su Ingrida, turime. Bet esame neprognozuojamos. Galime scenoje pasirodyti ir su vaikinais. Tik jie ne dainuos, o šoks“, – sakė G. Valaitytė, žiūrėdama į kitoje žvaigždžių komandoje rungtyniavusį dainininką Justą Lapatinską.

Trečią kartą Lietuvoje vykusios socialinės iniciatyvos „MTG futbolas taikai“ rengėjai finalinę dieną vaikų namų auklėtiniams suteikė galimybę pasivaržyti su keliomis garsenybių ekipomis. Vienoje iš jų rungtyniavo septynios merginos, kitoje – septyni vaikinai. „Šok su manimi“ dalyvis Vytautas Mackonis, orų žinovas Naglis Šulija, dainininkas Justas Lapatinskas, „Šok su manimi“ dalyvis Donatas Chlebinskas, „Tele2“ veidas Ozzy, dainininkas ir laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius, TV3 Sporto programos vedėjas Mindaugas Rainys kovėsi prieš vaikų globos namuose augančių merginų ekipą.

Tuo tarpu be jau minėtų žvaigždžių merginų komandai atstovavo TV3 sporto laidų vedėja Vlada Musvydaitė-Baranauskienė ir „Be komentarų“ vedančioji Sandra Daukšaitė-Petrulėnė. Jos susikovė su dviem berniukų komandomis ir abi dvikovas pralaimėjo.

Teodoro Biliūno nuotr.
Teodoro Biliūno nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai