Futbolininkui Mariui Žaliūkui pavyko užkariauti Noros Sudarytės širdį – pora jau ir susižadėjo

Futbolininkas Marius Žaliūkas atostogų Maldyvuose metu pasipiršo Norai Sudarytei / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-24 19:17
Futbolininkas Marius Žaliūkas (33) ir knygų tinklaraštininkė bei apžvalgininkė Nora Sudarytė (25) į Maldyvus vyko pirmiausia ne romantika mėgautis, o patinginiauti. Abu jautėsi nusipelnę atsotogų po intensyvaus studijų, darbo periodo.

Mergina nesitikėjo, kad Maldyvuose išgyvens vieną svarbiausių savo gyvenimo akimirkų.

„Gal stereotipiška, bet man galvoje piršlybų vaizdas susideda iš prabangių restoranų, vakarienių, tylios muzikos... Bet Marius pasipiršo vakarinio mūsų pasivaikščiojimo metu. Tiesiog priklaupė ant kelio, išsakė daug nuostabių žodžių. Nors iš pradžių ne viską supratau, bet išgirdusi, jog jis manęs nori visam gyvenimui, apsipyliau ašaromis ir ištariau „taip“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Nora.

Ji pasakojo, kad Marius pradėjo „merginti“ per socialinius tinklus, tačiau tuomet dar merginos dėmesio neatkreipė.

„Vis atmesdavau jo „kvietimą draugauti„. Tačiau po kelių atkaklių bandymų atsakiau į jo žinutę ir po truputį kalba užsimezgė. O kai sužinojau, kad jis dar ir knygas skaito, pokalbiai trukdavo per naktis, – prisiminė draugystės pradžią Nora Sudarytė. – Kad žmonės sutartų, reikia labai nedaug – tokio pat požiūrio į meilę, šeimą, gebėjimo rasti kompromisus ir begalinės meilės, supratimo. Bet kai tikrai myli, visi šie dalykai gimsta savaime. Bent jau mums su Marium taip nutiko“.

Pasirinkę Maldyvų kryptį Nora su Mariumi, nors žinojo, kad tai jaunavedžių rojus, romantiškų svajų ar iliuzijų neturėjo – norėjo drybsoti paplūdimyje ir maudytis vandenyne.

„Abu buvome labai išvargę, Marius jau daug metų be atostogų žaidė futbolą, aš dirbau, mokiausi. Mano mokslo metų pabaigimo Vilniaus universitete proga išvykome“, – sakė Nora.

Daugiau pasaulio mačiusieji teigia, kad Maldyvuose nuobodu.

„Aš saloje pirmą kartą, tad man ten tikrai nenuobodu. Aišku, čia nėra prekybos centrų, „išmanių“ pramogų, super prabangių paslaugų, bet čia yra tikra gamta, džiunglės, neapsakomo skaidrumo vanduo ir man nesuvokiamai baltas smėlis. O kur dar laukiniai gyvūnai: teko pamatyti egzotiškus paukščius, driežus, ryklį ir begales spalvingų žuvų. Mes kas rytą ir kas vakarą einame ilgu tiltu, dairomės tų žuvų ir kitų jūros gyventojų, tyrinėjame gamtą ir, žinoma, maudomės. Ilgai saulėje čia neišbūsi“, – dalijosi įspūdžiais sužadėtinė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama